رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 10 مهر 1400 - 16:07

نوای جنوب:بازیکنانی که قرار است به عنوان آخرین نفرات نقل و انتقالاتی آبی پوشان با این تیم قرارداد امضا کنند، به زودی به تهران می‌آیند.

نوای جنوب:بازیکنانی که قرار است به عنوان آخرین نفرات نقل و انتقالاتی آبی پوشان با این تیم قرارداد امضا کنند، به زودی به تهران می‌آیند. فرشید اسماعیلی و روزبه چشمی را می‌توان آخرین خرید‌های تابستانی استقلال دانست که البته با قدری تاخیر در پاییز انجام می‌شود.

اسماعیلی و چشمی که از بازیکنان سابق این تیم به حساب می‌آیند، در حال حاضر خارج از کشور هستند و قرار است به منظور نهایی کردن قراردادشان به زودی راهی تهران شوند.

روزبه چشمی در فصل ۱۵ لیگ برتر به استقلال پیوست و پس از ۵ فصل حضور در این تیم راهی لیگ ستارگان قطر شد که بار دیگر قصد بازگشت به جمع آبی پوشان را دارد.

فرشید اسماعیلی نیز همزمان با چشمی به این تیم پیوست که در اواخر فصل قبل با مدیرعامل سابق این باشگاه دچار تنش‌هایی شد که این تنش‌ها می‌توانست منجر به جدایی ناخواسته او از جمع آبی پوشان شود؛ اما قطع همکاری مددی و استقلال، این بازیکن را در آستانه هفتمین فصل حضور پی در پی در جمع آبی پوشان قرار داد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
استقلال

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار