رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 05 مهر 1400 - 11:14

نوای جنوب:با توجه به تغییرات رخ داده در هیات مدیره استقلال، به نظر می‌رسد پرسپولیسی‌ها هم تغییر مهمی در پیش دارند و شاید علی پروین برگردد.

نوای جنوب:با توجه به تغییرات رخ داده در هیات مدیره استقلال، به نظر می‌رسد پرسپولیسی‌ها هم تغییر مهمی در پیش دارند و شاید علی پروین برگردد.


 

 استقلال بالاخره اعضای مدیریت باشگاه را مشخص کرد و در این بین مصطفی آجرلو را به عنوان مدیرعامل جدید معرفی کرد. البته که اعضای هیات مدیره باشگاه هم معرفی و مشخص شد که پرویز مظلومی و محمد مومنی ۲ بازیکن قدیمی استقلال در کادر مدیریتی باشگاه حضور دارند.

  با توجه به تغییراتی که در استقلال رخ داده حالا انتظار می‌رود پرسپولیسی‌ها هم بعد از بازگشت از رقابت‌های آسیایی، با تغییراتی مشابه روبرو شوند. اگرچه در روز‌های اخیر شایعات زیادی مبنی بر مدیرعامل جدید باشگاه به گوش رسیده، ولی حالا به نظر می‌رسد کادر مدیریتی این باشگاه یک اسم جذاب‌تر قرار است به خود ببیند: علی پروین. آنطور که خبرورزشی نوشته او یکی از گزینه‌های جدی حضور در هیات مدیره باشگاه است. در بخشی از گزارش مذکور درباره علی پروین آمده است: شنیده‌ها حکایت ازآن دارد که علی پروین و محمد پنجعلی دو پیشکسوت پرسپولیس شانس زیادی برای حضور در هیئت مدیره این باشگاه دارند.

هرچند تا پایان دیدار حساس با الهلال عربستان، وزارت ورزش دست به ترکیب هیئت مدیره پرسپولیس نمی‌زند، اما گفته می‌شود پس از این بازی برنامه‌هایی دارد.

از آنجایی که در هیئت مدیره جدید استقلال، دو پیشکسوت این باشگاه (بخوانید پرویز مظلومی و محمد مؤمنی) حضور دارند بنابراین وزارت ورزش قصد دارد دو پیشکسوت پرسپولیس را نیز در هیئت میدره این باشگاه به کار گیرد.

پیش از این قرار بود علی پروین، محمود خوردبین، محمد دادکان و محمد پنجعلی به ملاقات حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان بروند که این دیدار به تعویق افتاد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
پرسپولیس

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار