درمان
    رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 01 اسفند 1399 - 20:06
در گردهمایی شهرداران استان مطرح کرد؛

نوای جنوب:فرماندار دشتستان گفت:شهرداران در حوزه توسعه پایدار شهری نقش بسزایی دارند و به عبارتی،نبض تپنده شهر و کلیددار توسعه عمران شهری هستند.

نوای جنوب:فرماندار دشتستان گفت:شهرداران در حوزه توسعه پایدار شهری نقش بسزایی دارند و به عبارتی،نبض تپنده شهر و کلیددار توسعه عمران شهری هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان؛فتح الله نوروزی در گردهمایی شهرداران استان بوشهر در برازجان که به حضور استاندار بوشهر و مدیرکل امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برگزار شد اظهار داشت:شهرداران در حوزه توسعه پایدار شهری نقش بسزایی دارند و به عبارتی،نبض تپنده شهر و کلیددار توسعه عمران شهری هستند
نوروزی افزود:شهرداران و مجموعه تحت امر آنها می توانند با توسعه و تقویت زیرساختهای شهری و اهتمام به توسعه فضای شاد و مفرح،نقش بسزایی در افزایش امید اجتماعی داشته باشند.
نماینده عالی دولت در شهرستان دشتستان بیان داشت:از سال ۹۳تاکنون مبلغ ۴۰۰ میلیارد تومان جهت عمران شهرها به حساب شهرداری های شهرستان واریز شده است.
نوروزی از اجرای ۶۴ پروژه عمران شهری در سطح شهرستان در سالجاری خبر داد و افزود:این پروژه ها با رقم ۵۵ میلیارد تومان اجرا و تقدیم مردم خوب شهرهای شهرستان شده است.
فرماندار دشتستان با ذکر این نکته که شهرداران علاوه بر فعالیتهای عمرانی باید به امورات دیگر نیز توجه داشته باشند ابراز داشت:توجه به آینده پژوهی حوزه شهری،خلاقیت و نوآوری در اجرای طرح ها و پروژه ها،توجه به ارتقای مهارت های زندگی و اجتماعی شهروندان در بهبود زندگی آنها نقش بسزایی دارد.
نوروزی با اشاره به اجرای چمن مصنوعی در سطح شهرستان توسط شهرداری ها افزود: ایجاد فضای سبز شهری و چمن های مصنوعی در شهرهای ۹گانه شهرستان از اقدامات ارزشمند دولت تدبیر و امید در تقویت و توسعه فضای سبز و سرانه فضای ورزشی شهرهای شهرستان بوده است
فرماندار دشتستان با اشاره به انتخابات سال آتی ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا ابراز داشت:شهرداران باید در زمینه سازی انتخاباتی پرشور و حماسی نقش آفرینی کنند و بخصوص در انتخابات شورای شهر تمام اهتمام خود را جهت کمک به برگزاری انتخاباتی سالم و بدون تنش معطوف سازند و یار و یاور ستاد انتخابات بخش و شهرستان باشند و از هرگونه دخالت در روند انتخابات شورا که باعث ایجاد شبهه شود  نیز  جدا پرهیز نمایندکانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار