درمان
    رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 01 اسفند 1399 - 09:30

نوای جنوب:استراحت مداوم «ایوانکا ترامپ» دختر و البته مشاور «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا در بالکن خانه‌ اش در میامی، سوژه عکاسان شد.

نوای جنوب:به نقل از تابناک؛ایوانکا به همراه «جارد کوشنر» 40 ساله همسرش و سه فرزند‌شان از یک ماه پیش تاکنون به آپارتمان لوکسی در میامی نقل مکان کرده‌ اند.

 
دختر بلندپرواز ترامپ این روزها چه می کند؟
 
به نظر می رسد ایوانکا ترامپ از زندگی بسیار بی سر و صدا در میامی لذت می برد، زیرا او با آرامش با خواندن کتابی در بالکن آپارتمان لوکس جدیدش مشغول بود.
 
این تصاویر اختصاصی نشان می دهد که ایوانکای در حال خوردن نوشیدنی داغی است که یکی از مستخدمان برایش آورده است.
 
دختر بلندپرواز ترامپ این روزها چه می کند؟
 
دختر بلندپرواز ترامپ این روزها چه می کند؟
 
به نظر می رسد این بالکن یکی از بخش های مورد علاقه دختر اول سابق در خانه جدید او است، و در موارد مختلف دیده شده است که وی از آن استفاده خوبی می کند، از جمله هفته گذشته که مدتی را به بازی و نوازش سگ کودک 9 ساله خود گذراند.
 
دختر بلندپرواز ترامپ این روزها چه می کند؟
 
 
آپارتمان موقت ایوانکا و جارد در فاصله کمی بیش از یک ساعت با تفریحگاه مارالاگو ترامپ در پالم بیچ واقع شده است؛ جایی که او و همسرش ملانیا اکنون در کنار پسرشان بارون زندگی می کنند. به نظر می رسد «تیفانی» خواهر کوچکتر ایوانکا نیز به دنبال یافتن خانه ای در میامی است و در ژانویه گزارش شد که او و دان جونیور برادر بزرگترش نیز امیدوارند که به این یالت آفتابی نقل مکان کنند.
 
مشخص نیست که ایوانکا برای دیدن پدرش به پالم بیچ سفر داشته است یا خیر.
 
اوایل این ماه گزارش جدیدی نشان داد که درآمد شخصی این زوج در طول آخرین سال ریاست جمهوری دونالد ترامپ بیش از 20 درصد کاهش یافته است.
 
این زوج در فرم های افشای مالی خود به عنوان مشاوران کاخ سفید بین 23.8 تا 120 میلیون دلار درآمد برای سال 2020 گزارش کرده اند.
 
به گزارش بلومبرگ، این مبلغ 36 میلیون دلار در مقایسه با 156 میلیون دلار درآمد این زوج را برای مدت مشابه در سال قبل کاهش داشت.
 
مقامات فقط موظفند ارزش دارایی و درآمد غیر دولتی خود را در محدوده وسیعی افشا کنند.
 
گرچه این زوج هنوز هم بسیار ثروتمند هستند، اما این افشاگری حاکی از آن است که ایوانکا و جارد در نتیجه نقش های بحث برانگیز خود در دولت ترامپ در طول ماه های پرتلاطم آخر انتصاب خود، از نظر اقتصادی ضرر کرده اند.
 
این زوج همچنین تحت تأثیر بیماری همه گیر ویروس کرونا با ضرر مالی مواجه شدند، زیرا هر دو دارای سرمایه های گسترده ای در مشاغل - از جمله هتل ها - هستند که طی 11 ماه گذشته آسیب های جدی دیده اند.


کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
ایوانکا ترامپ

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار