درمان
    رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 02 بهمن 1399 - 12:34
فرمانده انتظامی بوشهر:

نوای جنوب:به گفته سردار واعظی، متهم در بازار فعالیت می‌کرده و بر خرید و فروش کالا اشراف داشته که همین امر سبب شده به راحتی متقاضیان را توجیه و آنان را اغفال کند.

نوای جنوب: 

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که با عنوان سرمایه دار و صاحب کارخانه از تعدادی تجار استان‌های بوشهر، فارس و تهران ۳۸۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.

 سردار خلیل واعظی بیان کرد: در پی شکایت تعدادی افراد مال باخته درخصوص وقوع کلاهبرداری میلیاردی، گروه ویژه‌ای از کارآگاهان مجرب اداره جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان با انجام اقدامات اطلاعاتی، عملیات خود را برای دستگیری متهم آغاز کردند.

او افزود: در تحقیقات مشخص شد، فردی با عنوان سرمایه دار، صاحب کارخانه و شرکت اعلام می‌کرده که قادر به تهیه و واگذاری خودرو، اقلام خوراکی به ویژه برنج است و به این ترتیب از تعدادی تاجر در استان‌های بوشهر، فارس و تهران مبالغی را از ۲۰ تا ۵۰ میلیارد ریال و در مجموع  ۳۸۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده و بدون انجام تعهدات به مکان نامعلومی فرار کرده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر ادامه داد: متهم در بازار فعالیت می‌کرده و بر خرید و فروش کالا اشراف داشته است که همین امر سبب شده بود تا به راحتی متقاضیان را توجیه و آنان را اغفال کند.

واعظی عنوان کرد: افراد مال باخته که بدون تجربه، فقط با هیاهوی بازار در صدد خرید کالایی بودند که به طور مرتب در بازار کمیاب شود و ارزش افزوده داشته باشد، به او اعتماد می‌کردند و سرمایه خود را در اختیار این فرد قرار می‌دادند.

او گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی با به کارگیری شگرد‌های پلیسی و رصد‌های اطلاعاتی موفق شدند، مخفیگاه متهم را در شهر تهران شناسایی و در عملیاتی ضربتی او را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی بوشهر از همه به ویژه افراد سرمایه گذار خواست قبل از هر گونه اقدام اقتصادی یا سرمایه گذاری، استعلام‌ها و تحقیقات لازم را درباره شخص و یا اشخاص حقیقی یا حقوقی انجام دهند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
سردارواعظی

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار