رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 05 آذر 1399 - 11:37
بدلیل نطق در مجلس

نوای جنوب: دولت روحانی در یک اقدام عجیب و قابل تأمل از برخی نمایندگان به دلیل آنچه توهین به رئیس جمهور و دولت خوانده شکایت کرده است.

 

نوای جنوب: دولت روحانی در یک اقدام عجیب و قابل تأمل از برخی نمایندگان به دلیل آنچه توهین به رئیس جمهور و دولت خوانده شکایت کرده است.

در بین نمایندگانی که از آن ها شکایت شده نام دکتر ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی به چشم می خورد. ظاهراً این شکایت به دلیل نطق دکتر رضایی در صحن علنی مجلس بوده است.
 دولت روحانی از کدام نطق نماینده دشتستان شکایت کرد؟

بعد از خبرهای اولیه مبنی بر شکایت دولت روحانی از نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی، طبق اطلاعات رسیده به خبرگزاری فارس شکایت دولت از نطق ۲۲ مرداد دکتر رضایی در صحن علنی مجلس بوده که نسبت به وعده های توخالی روحانی انتقاد کرده است. رضایی در این نطق گفته بود:

"آقای روحانی یادتان هست که به مردم وعده دادید خیالتان از بابت دلار راحت باشد؟ یادتان هست که وعده رفع همه تحریم‌ها و فروش نفت و بازگشت پول‌های بلوکه شده را دادید؟ یادتان هست که گفتید چنان رونق اقتصادی ایجاد می‌کنم که مردم به یارانه نیاز نداشته باشند؟ امروز به جای شما و آنان که با فرافکنی و فرار رو به جلو نامه سراسر کذب می نویسند از مردم مظلوم که در این سال‌ها زندگی و معیشت شان سخت‌تر شد، از جوانانی که نتوانستند ازدواج کنند از کارگرانی که بیکار شدند، از جوانان تحصیل‌کرده ای که کار پیدا نمی کنند، از بازنشستگان فرهنگیان و اقشاری که فقیر و فقیرتر شدند عذرخواهی می کنیم."کانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار