رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 20 آبان 1399 - 15:33
بدستور مهندس صفایی

نوای جنوب:صبح  سه شنبه  نشست مدیریت بحران شهری ، با حضور شهردار ، معاونین شهردار و مدیران دوایر شهرداری خارگ و به منظور آمادگی پرسنل ، تجهیزات و امکانات این شهرداری جهت مقابله با بحران و مداخله به موقع در حوادث غیرمترقبه همزمان با شروع فصل بارش نزولات الهی برگزار گردید.

نوای جنوب:صبح  سه شنبه  نشست مدیریت بحران شهری ، با حضور شهردار ، معاونین شهردار و مدیران دوایر شهرداری خارگ و به منظور آمادگی پرسنل ، تجهیزات و امکانات این شهرداری جهت مقابله با بحران و مداخله به موقع در حوادث غیرمترقبه همزمان با شروع فصل بارش نزولات الهی برگزار گردید


در ابتدای این نشست شهردار خارگ بر لزوم آمادگی کامل این شهرداری جهت مقابله با آبگرفتگی معابر و پیشامدهای احتمالی ناشی از بارندگی تاکید نمود و ضمن و اشاره به اهمیت آمادگی و تجهیز کلیه امکانات و ماشین آلات خدماتی شهرداری ، دستورات اجرایی جهت ارائه خدمات درخور به شهروندان را با درنظرگیری اولویت ها به واحدها ابلاغ نمود که بخشی از تصمیمات اتخاذ شده بدین شرح می باشد :

به دستور شهردار خارگ مقرر گردید کلیه پرسنل عملیاتی واحدهای خدمات شهری ، آتش نشانی و فضای سبز در آماده باش کامل بوده تا در صورت وزش تندباد محلی یا سیل از هرگونه خسارت احتمالی به شهر و شهروندان جلوگیری نمایند.
شهردار خارگ بر آمادگی کامل ماشین آلات و تجهیزات واحد نقلیه شهرداری تاکید نمود و مقرر گردید کلیه امکانات جهت مقابله با آبگرفتگی معابر در دستور کار قرار گیرد.
همچنین با تاکید ایشان و درنظرگیری پیش بینی های هواشناسی ، نظارت مدون و مستمر بر صحت اجرای پروژه های عمرانی در دستور کار قرار گرفت.
با توجه به اجرای لایروبی و رسوب برداری کلیه کانال های سطح شهر ، مقرر گردید تا واحد خدمات شهری نظارت بر روند اجرایی این پروژه را بر عهده داشته باشد. کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
شهرداری خارگ

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار