رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 16 آبان 1399 - 22:01

نوای جنوب:ستاد انتخاباتی ترامپ شامگاه جمعه در بیانیه ای به تندی در مقابل اعلام پیروزی احتمالی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا موضع گیری کرد و آن را نادرست و دروغ خواند.

نوای جنوب:ستاد انتخاباتی ترامپ شامگاه جمعه در بیانیه ای به تندی در مقابل اعلام پیروزی احتمالی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا موضع گیری کرد و آن را نادرست و دروغ خواند.

؛ستاد انتخاباتی ترامپ با انتشار بیانیه ای خاطر نشان کرد که آنها همچنان در رقابت انتخاباتی حضور دارند و هرگونه پیش بینی جو بایدن به عنوان برنده انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا را دروغ و خارج از نتایج نهایی خواند.

"مت مورگان" مشاور کل انتخاباتی ترامپ در این بیانیه اعلام کرد: انتخابات به پایان نرسیده است. پیش بینی دروغین جو بایدن به عنوان برنده براساس نتایج چهار ایالت است دور از واقعیت است.

همچنین دونالد ترامپ در اعتراض به نحوه شمارش آرا در ایالت پنسیلوانیا نیز دقایقی پیش در پیام توییتری نوشت: پنسیلوانیا تاریخ پوسیده ای در تمامیت انتخابات دارد.

انتقاد رییس جمهوری آمریکا از آرا پنسیلوانیا در حالی صورت می گیرد که وی با آرای شرکت کنندگان این ایالت تواسنت در سال 2016 توانست هیلاری کلینتون رقیب دموکرات خود را شکست بدهد.

براساس آخرین نتایج شبکه سی ان ان، بایدن نامزد دموکرات ها تا کنون توانسته ۲۵۳ رای الکترال بدست آورد و ترامپ نامزد دموکرات ها نیز تنها ۲۱۳ رای الکترال را به خود اختصاص داده است.

در آخرین روزهای شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، پیشتازی ترامپ به بایدن در ایالت های پنسیلوانیا و جورجیا از دست رفته و وی هم اکنون در این ایالت ها از بایدن عقب افتاده است.

نتیجه شمارش آرا در پنسیلوانیا که تا ساعتی پیش به نفع ترامپ جریان داشت، با ورود آرای پستی دیگر و آغاز شمارش این ارا به نفع بایدن تغییر کرد . با توجه به آرای شمارش شده در ایالت پنسیلوانیا بایدن تاکنون ۳۲۹۵۳۱۹ رای و ترامپ ۳۲۸۹۷۲۵ رای بدست آورده اند که اختلاف رای بایدن با ترامپ در این ایالت به حدود ۵۵۹۴ رای می رسد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
ترامپ

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار