رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 04 آبان 1399 - 09:33
مطابق اخبار واصله

نوای جنوب:شنیده ها و اخبار دریافتی نوای جنوب حاکی است که حکم سرپرستی گمرک عسلویه به نام یک فرد غیر بومی زده شده است.

 

نوای جنوب:شنیده ها و اخبار دریافتی نوای جنوب حاکی است که حکم سرپرستی گمرک عسلویه به نام یک فرد غیر بومی زده شده است.

بر اساس این گزارش ، پس از این که احمد پورحیدر ناظر گمرکات و مدیرکل سابق بوشهر و کنونی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس( عسلویه) بازنشسته شده است ، این گمرک بدون مدیرکل اداره می شد.
در حالی که انتظار می رفت یک فرد بومی در استان بوشهر به عنوان جایگزین پورحیدر در گمرک منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس( عسلویه) قرار بگیرد تا به مردم استان بوشهر نیز خدمت کند ، گمرک ایران فردی را از شمال کشور جایگزین وی کرده است.این که رئیس کل گمرک ایران ، رسول امیدی که مسئولیت گمرک آستارا و قبل از آن بانه را بر عهده داشت به عنوان سرپرست منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس( عسلویه) منصوب و در آینده نزدیک حکم مدیرکلی وی نیز برای گمرک این منطقه صادر می کند، نشان از بی توجهی مسئولان استان بوشهر به معرفی یکی از کارکنان خدوم بومی این استان برای قرار گرفتن در منصب های مدیریتی است.
جای سوال است که مدیر عامل منطقه ویژه پارس جنوبی یک مدیر غیر بومی بنام ایرج خرم دل و مدیر گمرک این بندر نیز غیر بومی انتخاب شده است ودر حقیقت منابع اقتصادی قطب انرژی کشور واقع در استان بوشهر بدست غیر بومی ها اداره میشود.


کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
انتصاب

نظرات کاربران
اولا مدیران بومی تا کنون نه توان مدیریتی داشتن نه گمرکات استان بوشهر هر چی ضربه خورد از مدیران ناشایست و‌ ناتوان استان بوشهر بود .وسلام
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار