رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 28 مهر 1399 - 08:13

نوای جنوب:مصوبه عدم فروشندگی اتباع بیگانه در سطح شهر، طی جلسه ای در شورای اسلامی شهر مصوب و به  تایید فرمانداری شهرستان دشتستان رسید. 

 

نوای جنوب:مصوبه عدم فروشندگی اتباع بیگانه در سطح شهر، طی جلسه ای در شورای اسلامی شهر مصوب و به  تایید فرمانداری شهرستان دشتستان رسید. 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر برازجان، مصوبه ی شورا مبنی بر عدم فروشندگی اتباع بیگانه در سطح شهر به تصویب رسید.

در پی درخواست هیئت امنای بازار شمالی، جنوبی و خیابان امام خمینی (ره) و اعتراض عمومی مردم شریف شهر برازجان مبنی بر اشتغال اتباع بیگانه در سطح شهر و حذف فرصت های شغلی از مردم برازجان و با توجه به بند  ۴،۲ و ۵ ماده ۸۰ قانون وظایف و اختیارات شوراها و انتخاب شهرداران ، عدم فروشندگی اتباع بیگانه در سطح شهر برازجان در جلسه ی  7 مهرماه شورای اسلامی شهر برازجان تصویب و به  تایید فرمانداری شهرستان دشتستان رسید. .

براساس این گزارش؛ اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی می بایست ظرف یک ماه از تاریخ ابلاغ این مصوبه  کلیه اتباع بیگانه در بازار روز، بازار شمالی و جنوبی و خیابان امام خمینی(ره) و سایر نقاط شهر که به امر فروشندگی اشتغال دارند را شناسایی و در صورت عدم  داشتن جواز کسب،  کارت مباشرت،  گواهی بهداشت،  کارت اشتغال و اوراق هویتی مشخص از اداره اموراتباع و مهاجرین خارجی وفق ماده ۱۲۱،۱۲۲،۱۲۹و ۱۸۱ قوانین و مقررات اشتغال اتباع بیگانه اقدام و با متخلفین برخورد و گزارشی از این موضوع به صورت ماهیانه به شورای اسلامی شهر برازجان ارسال نمایند.کانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار