رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 26 مهر 1399 - 13:18

نوای جنوب:مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: در شبانه روز گذشته با فوت ۱۴ نفر در فارس، مجموع قربانیان ناشی از بیماری کرونا در استان به هزار و ۱۴۰ نفر رسید.

نوای جنوب:سید روح الله حسینی با تسلیت سالروز وفات پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) با اعلام آخرین وضعیت کرونا ویروس در فارس، از بررسی ۳۲۳ هزار و ۴۰۳ آزمایش در آزمایشگاه های تشخیصی استان از ابتدای شیوع بیماری کووید۱۹ خبر داد و افزود: تاکنون ابتلای قطعی ۶۶ هزار و ۳۱۳ بیمار به کروناویروس در فارس به اثبات رسیده است. 

او با ابراز تاسف جان باختن ۱۴ هم استانی در ۲۴ ساعت گذشته اعلام کرد: جمع جانباختگان بیماری کووید ۱۹ در فارس از ابتدای شیوع تا امروز به هزار و ۱۴۰ نفر رسیده است.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اضافه کرد: تاکنون ۵۹ هزار و ۵۴۴ بیمار کووید۱۹ نیز با بهبودی کامل از بیمارستان ها مرخص یا از ایزوله خانگی خانگی خارج شده اند.
او ادامه داد: امروز و بر اساس آخرین آمارها، هزار و ۶۷ بیمار مشکوک و دارای علامت در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد ۱۶۵ بیمار به دلیل وخامت شرایط در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های استان، خدمات درمانی دریافت می کنند.
حسینی از مردم خواست با حساسیت و دقت مضاعف در رعایت و اجرای اصول بهداشتی و پرهیز از سفر در ایام تعطیل پایان ماه صفر، همکاری بیشتری با مدافعان سلامت داشته باشند تا شاهد کاهش شیوع بیماری کووید۱۹ و موارد بستری در بیمارستان ها باشیم.


کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
کرونا فارس

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار