رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 12 مهر 1399 - 13:38

نوای جنوب:یکی از نمایندگان مجلس از بررسی اوضاع استقلال در جلسه ویژه در هفته آینده در خانه ملت و در کمیته تربیت بدنی خبر داد.

نوای جنوب:

صبح امروز (شنبه) هواداران استقلال با تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی به شرایط این باشگاه و وضعیت رخ داده شدند.

در این خصوص سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی، نماینده نریمان و سرخس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این اتفاق گفت: صدای هواداران استقلال را شنیدیم و همین‌جا اعلام می‌کنم که هفته آینده با اینکه نمایندگان مجلس برای حضور در حوزه‌های انتخابیه خود در تعطیلات هستند، کمیته تربیت بدنی و ورزش مجلس جلسه‌ای فوق‌العاده را در این زمینه برگزار خواهد کرد.

وی ادامه داد: در این جلسه قطعا از مسئولان کانون‌های هواداری استقلال، پیشکسوتان سابق و فعلی این تیم و مدیران وزارت ورزش و جوانان دعوت خواهیم کرد تا به مسائل این تیم به شکل ویژه پرداخته شود. هواداران استقلال نگران نباشند، چون به شکل جدی اتفاقات اخیر در این تیم را زیر ذره بین داریم و قطعا بهترین تصمیم‌ها گرفته خواهد شد.

از ابتدای دولت حسن روحانی وزارت ورزش و در راس آن سلطانی فر با حمایت یکجانبه از یک تیم خاص و تحت فشار گذاشتن استقلال عامل نارضایتی سراسری هواداران استقلال را فراهم آورده ،سلطانی فر و مدیران منصوب وی در این سالها عامل رفتن مربیان و بازیکنان خوب استقلال در مقاطع مختلف شده اند .کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
استقلال

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار