رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 24 شهريور 1399 - 08:11
در نامه ای

نوای جنوب: این روزها اخباری مبنی بر عملیات عمرانی و خاکبرداری در کنار مقبره ی شهید میرزا محمد خان برازجانی ملقب به غضنفرالسلطنه در حال انجام است. خاکبرداری غیر اصولی باعث می گردد در آینده ای نه چندان دور شاهد خسارات فراوانی به آرامگاه و بنای یادبود این مبارز دلیر ضد استعمار، ادیب و شاعر بزرگ برازجان و دشتستان باشیم.

نوای جنوب:فرماندار محترم شهرستان دشتستان


ریاست محترم اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان دشتستان

ریاست محترم اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دشتستان

با سلام


 این روزها اخباری مبنی بر عملیات عمرانی و خاکبرداری در کنار مقبره ی شهید میرزا محمد خان برازجانی ملقب به غضنفرالسلطنه در حال انجام است. خاکبرداری غیر اصولی باعث می گردد در آینده ای نه چندان دور شاهد خسارات فراوانی به آرامگاه و بنای یادبود این مبارز دلیر ضد استعمار، ادیب و شاعر بزرگ برازجان و دشتستان باشیم.
از آنجا که اداره کل اوقاف و امور خیریه به عنوان مجری این طرح و اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی متولی حفظ تاریخی ومیراث معنوی این دیار می باشد و در این رابطه مسئولیت دارند خواهشمند است ضمن توقف سریع عملیات خاکبرداری، اقدامات لازم را ابلاغ نموده و مقبره ای فاخر در شان این شهید گرانقدر احداث نمایند.
شایسته است فرماندار محترم شهرستان دشتستان نیز به عنوان نماینده عالی دولت در دشتستان نگاه ویژه ای به این مهم داشته باشند تا حرمت این شهید مبارزه با استعمار و استبداد   برای آیندگان محفوظ بماند.

 

 

ساحل تنگستانی
 نماینده مردم شریف در شورای اسلامی شهر برازجانکانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
ساحل تنگستانی

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار