رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 02 شهريور 1399 - 15:33

نوای جنوب:کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران نیمه نهایی جام حذفی را اعلام کرد که بر این اساس محمدحسین زاهدی فر بازی استقلال و پرسپولیس را سوت می‌زند.

 

نوای جنوب:کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران نیمه نهایی جام حذفی را اعلام کرد که بر این اساس محمدحسین زاهدی فر بازی استقلال و پرسپولیس را سوت می‌زند.


در حالی که پیش از این گفته می‌شد رضا کرمانشاهی گزینه اصلی قضاوت در دربی جام حذفی است، اما امروز کمیته داوران فدراسیون فوتبال بعد از بررسی های مختلف زاهدی فر را به عنوان قاضی این مسابقه حساس انتخاب و معرفی کرد.


بر اساس اعلام کمیته داوران محمدرضا ابوالفضلی و علیرضا ایلدروم او را در امر قضاوت همراهی خواهند کرد. همچنین حسن زیاری داور چهارم است و حسن کامرانی فر ناظر این بازی خواهد بود.


نکته قابل توجه درباره داوران دربی این است که برای این مسابقه کمک داوران اضافی به مسابقات فوتبال برگشته‌اند. بر این اساس حسن اکرمی و یاسر همرنگ به عنوان کمک داوران پشت دروازه اضافه خواهند شد و کارشان را دنبال می‌کنند.در همین حال این داور 42 ساله که از سال 1389 در حال قضاوت در لیگ برتر فوتبال ایران است به گفته کارشناسان و ناظران به عنوان شانس اصلی قضاوت در دربی 93 اعلام شده بود که در نهایت ساعتی پیش کمیته داوران رسماً اعلام کرد محمدحسین زاهدی فر قرار است این بازی را سوت بزند؛ کرمانشاهی که با وجود توافق‌های قبلی در کمیته داوران از انتشار این خبر یکه خورده و خشمگین است، به ورزش می‌گوید "تمام صحبت‌ها شده که من قضاوت این بازی را برعهده داشته باشم و من کاملا متمرکز و آماده این بازی بودم اما با وجود اینکه کمیته تخصصی داوران روی انتخاب من به نتیجه رسیده بود، زمانی که ابلاغ داوری را پیش آقای بهاروند می‌برند، ایشان به همراه آقای سهرابی نام آقای زاهدی‌فر را به عنوان داور دربی انتخاب می‌کنند.

 

این در حالی است که زاهدی فر روز پنج‌شنبه گذشته بازی سنگینی را در اهواز قضاوت کرده‌اند و نمی‌دانم تا چه حد آماده قضاوت در این بازی هستند؛ ضمن این‌که حساسیت‌هایی هم درباره اسم ایشان مطرح شده که البته من می‌دانم آن‌ها صحت ندارند."

 

کرمانشاهی که از این موضوع بسیار خشمگین است در ادامه می‌گوید: من شنیده‌ام آقای صفیری رئیس کمیته داوران هم به دلیل این اعمال نظر از سمت خود استعفا داده و روز پنجشنبه نیز برای نظارت از این مسابقه به ورزشگاه نخواهند آمد؛ به هر حال من هم که حقم ضایع شده است به همراه نماینده شهرم در مقابل درب فدراسیون حاضر خواهم شد و با نمایندگان صحبت خواهم کرد، چرا که معتقدم دست‌های پشت پرده باعث تغییر ابلاغ داوری دربی شده است.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
زاهدی فرد

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار