رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 02 شهريور 1399 - 07:29

نوای جنوب:تیم سقوط کرده شاهین بوشهر که بسیاری از رکوردهای منفی نوزدهمین دوره لیگ برتر را به خود اختصاص داد، دارای رکورد طولانی ترین قعرنشینی شد.

نوای جنوب:

تیم فوتبال شاهین بوشهر که همراه با گل گهر سیرجان در ابتدای فصل نوزدهم از لیگ یک به لیگ برتر صعود کرد، به لطف نتایج ضعیفی که گرفت خیلی زود به لیگ یک بازگشت. همین تیم بوشهری بسیاری از رکوردهای منفی لیگ برتر را هم به خود اختصاص داد از جمله ضعیف ترین خط دفاع با ۵۷ گل خورده، بیشترین شکست با ۱۶ باخت و کمترین برد با تنها ۴ برد (به صورت مشترک همراه با پارس جنوبی).

یکی دیگر از رکوردهای منفی که تبدیل به اتفاقی بد و نادر برای این تیم شد، طولانی ترین دوره قعرنشینی در لیگ برتر بود. بوشهری کار خود را در لیگ نوزدهم با شکست سنگین ۳ بر صفر مقابل سپاهان و قعرنشینی شروع کرد و با شکست ۲ بر یک مقابل شهرخودرو در هفته دوم این قعرنشینی را ادامه داد.

شاهینی ها به جز هفته های ۲۰ تا ۲۲ که پیکان در انتهای جدول قرار داشت، در سایر هفته‌ها در آخرین رده از جدول قرار داشت. تا ۲۷ هفته در قعر جدول لیگ نوزدهم قرار داشته باشد.

پارس جنوبی جم دیگر تیم استان بوشهر که با لیگ برتر خداحافظی کرد، تنها در سه هفته پایانی به رده پانزدهم رسید و مشکلاتی که پیرامون آنها را گرفته بود اجازه فرار از منطقه خطر را به این تیم نداد تا استان بوشهر به یکباره در لیگ برتر سهمیه نداشته باشد. پارس جنوبی در هفته چهارم مسابقات در جایگاه هفتم جدول قرار داشت و این بالاترین رتبه ای بود که آنها در این فصل تجربه کردند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
شاهین بوشهر

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار