رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 11 مرداد 1399 - 22:38
بخاطر انتصاب یک معاون

نوای جنوب:مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: این‌همه نیروی اصلاح‌طلب منصوب کرده‌ام اما نه‌تنها هیچ تشکری کسی نکرده، بلکه به خاطر انتصاب یک فرد اصولگرا در معاونت پرورشی استان، بارها مورد اعتراض، تهمت و فحاشی قرارگرفته‌ام.

نوای جنوب:مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: این‌همه نیروی اصلاح‌طلب منصوب کرده‌ام اما نه‌تنها هیچ تشکری کسی نکرده، بلکه به خاطر انتصاب یک فرد اصولگرا در معاونت پرورشی استان، بارها مورد اعتراض، تهمت و فحاشی قرارگرفته‌ام. فحاشی به مدیرکل بوشهری بخاطر یک انتصاب/ قبل از انتخابات استعفاء می‌دهم

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، علی مراد کرمی پیش از ظهر امروز در نشست خبری در پاسخ به سؤال خبرنگاران در خصوص انتصابات سیاسی در آموزش‌وپرورش استان، اظهار داشت: آموزش‌وپرورش جای جولان احزاب سیاسی نیست و از ابتدای کار سعی کرده‌ام این شعار را عملی کنم.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان بوشهر در تشریح انتصابات مدیران، عنوان کرد: از ابتدای مدیریت بنده تاکنون، 32 درصد از مدیران جدید منصوب‌شده‌اند که به‌جز یک اصولگرا، همه از جناح اصلاح‌طلب و متمایل به دولت هستند.

کرمی با گلایه از اصلاح‌طلبان تصریح کرد: این‌همه نیروی اصلاح‌طلب منصوب کرده‌ایم اما نه‌تنها هیچ تشکری کسی نکرده، بلکه به خاطر انتصاب یک فرد اصولگرا در معاونت پرورشی استان، بارها مورد اعتراض، تهمت و فحاشی قرارگرفته‌ام. در حالی که انتصاب معاون پرورشی آموزش و پرورش کاملا بر اساس شایستگی، کارآمدی و شاخصه‌های یک مدیر موفق با سابقه درخشان آموزشی بوده است.

وی بابیان اینکه فرد سیاسی نیستم، بیان کرد: امسال سال آخر دولت تدبیر و امید است و باید در هنگام  تحویل دولت، نیروها و افراد کارآمد را به بدنه آموزش‌وپرورش استان بوشهر تزریق کنیم تا شتاب رشد علمی استان دوچندان شود.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان بوشهر تصریح کرد: بنده هیچ‌گونه سیاسی‌کاری نکرده‌ام و برای اینکه حسن نیت خود را نشان دهم، قطعاً قبل از انتخابات ریاست جمهوری کناره‌گیری خواهم کرد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
فحاشی

نظرات کاربران
بنده خدا میگه سیاسی نیستم اما نود و نه درصد انتصاب مدیرانش اصلاحات بوده اند دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار