نوای جنوب
    ازرنگ
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 09 مرداد 1399 - 22:08
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت:

نوای جنوب: دکتر ابراهیم رضایی با اشاره به تعطیلی پایگاه نظامی بسمایه نیروهای تروریستی آمریکا گفت: امروز آمریکایی ها بیش از هر زمان دیگری تحت فشار افکار عمومی قرار دارند لذا با تعطیلی چند پایگاه نظامی می خواهند چهره خود را تطهیر کنند.

نوای جنوب: 💠 دکتر ابراهیم رضایی با اشاره به تعطیلی پایگاه نظامی بسمایه نیروهای تروریستی آمریکا گفت: امروز آمریکایی ها بیش از هر زمان دیگری تحت فشار افکار عمومی قرار دارند لذا با تعطیلی چند پایگاه نظامی می خواهند چهره خود را تطهیر کنند.

💠 اقدام شجاعانه پارلمان عراق در اخراج نیروهای تروریستی آمریکا مطالبه مردم عراق وسزای دولت تروریستی است که در نهایت تجاوزگری، دست به ترور فرماندهان نظامی از جمله شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس می زند.

💠 آمریکایی ها بیش از اینکه قدرت نظامی، سیاسی و اقتصادی خود را رو به زوال می بینند با کاهش قدرت نرم خود مواجه هستند که برخی استراتژیست های آمریکایی مانند نای و چامسکی به آن اشاره نموده اند و چه مطلوب آن ها باشد چه نباشد دیر یا زود تجاوزگران تروریستی آمریکا مجبور به خروج از کشور عراق و دیگر کشورهای منطقه خواهند شد.کانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
امروز آمریکا در سطح دنیا منفور و منزوی است.(امام خامنه ای مدظله-99/5/10)

ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار