نوای جنوب
    ازرنگ
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 07 مرداد 1399 - 13:34
روز گذشته:

نوای جنوب:مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر گفت: در مسیر ارائه خدمت رسانی به مردم با تمام توان و ظرفیت پیگیر و پاسخگوی مطالبات به حق مردم خواهیم بود.

نوای جنوب: دکتر زهرا نویدی فرد مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر در بازدید نماینده منتخب مردم دشتستان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از بیمارستان مهر گفت: به عنوان خدمتگزار در سازمان تامین اجتماعی در مسیر ارائه خدمت رسانی به مردم با تمام توان و ظرفیت پیگیر و پاسخگوی مطالبات به حق مردم خواهیم بود و از هیچ اقدامی در این زمینه فروگذار نخواهیم  کرد.
مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر در خصوص  توسعه بیمارستان مهر و افزایش خدمات درمانی این مرکزگفت: طراحی و کاربری ساختمان اولیه بیمارستان مهر دی کلینیک  و ارایه خدمات سرپایی بوده  که با تدبیر مسولین و نیاز مردم به عنوان بیمارستان تک تخصصی زنان و زایمان راه اندازی شد.
دکتر نویدی فرد اظهار داشت: اکنون با تغییر مقررات و الزامات  وزارت بهداشت و رشد و افزایش جمعیت بیمه شدگان و حسب نیاز فعلی ضرورت توسعه این مرکز درمانی از اولویت های سازمان تامین اجتماعی به شمار می رود که  قطعا پس از اجرا نوید بخش تحولی شگرف در خدمات درمانی سازمان در شهرستان خواهد شد.
وی افزود: اعتبار طرح توسعه 64 تختخوابی بیمارستان مهر برازجان جز برنامه های سال جاری سازمان تامین اجتماعی بوده و با مصوبه  و موافقت مدیر عامل محترم  سازمان تامین اجتماعی بزودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود.
دکتر نویدی فرد همچنین در خصوص بهره برداری از پروژه در حال احداث پلی کلینیک تامین اجتماعی برازجان گفت: پروژه احداث این مرکز درمانی با بیش از ۴۲۰۰ متر مربع مساحت در حال انجام مراحل تاسیساتی است و پس از تجهیز تا پایان سال جاری آماده بهره برداری خواهد شد.
دکترابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از بخش های مختلف بیمارستان و اهدا گل و تقدیراز کارکنان  از نزدیک در جریان روند خدمت رسانی به بیمه شدگان قرار گرفت و ابراز امیدواری کرد با همکاری و مساعدت سایر دستگاههای مرتبط نیازهای این مرکز درمانی هر چه سریعتر برطرف گردد.
در این بازدید دکتر رضایی با اعلام اینکه گشایش امور و مشکلات مردم تنها خواسته نمایندگان است گفت:در راستای ارائه خدمات مطلوب و بهتر به جامعه بیمه شدگان تامین اجتماعی و ایجاد احساس امنیت برای این قشر زحمتکش اماده تعامل و همکاری لازم هستیم .

 کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
دکتر نویدی فرد

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار