رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 05 مرداد 1399 - 18:51

نوای جنوب:امروز وقتی درب سردخانه را باز کردم، کمی عقب عقب رفتم. اصلا جایی نبود که بتوانیم اموات را برای غسل بیرون بیاوریم. تمام طبقات پر بود و زمین هم کیپ تا کیپ میت خوابیده بود.

نوای جنوب: امروز وقتی درب سردخانه را باز کردم، کمی عقب عقب رفتم. اصلا جایی نبود که بتوانیم اموات را برای غسل بیرون بیاوریم. تمام طبقات پر بود و زمین هم کیپ تا کیپ میت خوابیده بود.

با هزار مشقت توانستیم یکی دو تا از اموات را بیرون بکشیم و شروع به غسل دادن کنیم.
ساعت5 که شروع که برای غسل دادن آماده شدیم، تقریبا ساعت11 غسل دادن هایمان تمام شد. روز وفات حضرت جواد(ع) بود و آقای رضوی دائما برای به نیت امام جواد و هدیه به ارواح اموات کرونایی طلب صلوات می کرد.
وقتی هم داشتیم پدر شهید را می شستیم می گفت دارم با پسرش قرار و مداری می گذارم.
ساعت نزدیک به ده که شد رو کردم به امیرحسین که کمردرد امانش را بریده بود و گفتم بیشترین تعداد میتی که در یک روز شستی چند تا بوده و جواب شنیدم: "نه تا"
بلافاصله بعد هم ادامه داد که احتمالا در روزهای آینده بیشتر هم می شود.
خودمان آن روز 7-8میت را شستیم و با احتساب همین مقدار برای تیم خواهران، کار واقعاً طاقت فرسایی می شود.
علاوه بر کادر درمان که زحمت بسیاری متحمل می شوند و البته بازنمایی رسانه ای بسیار خوبی دارند، گروه جهادی شهید مسرور چهار ماه است که از ابتدای شیوع ویروس کرونا در حال خدمت رسانی بی مزد و منت است و البته بازنمایی رسانه ای کمتری دارد. در روزهای اخیر و با قرمز شدن وضعیت کرونایی شیراز، تعداد اموات کرونایی که توسط این تیم تغسیل داده میشوند، افزایش چشم گیری یافته است.
روایتی از سردخانه ی کاملا پر اموات کرونایی دارالرحمه ی شیراز/ غسل روزانه بیش از 15میت کرونایی توسط گروه جهادی شهید مسرور
روایتی از سردخانه ی کاملا پر اموات کرونایی دارالرحمه ی شیراز/ غسل روزانه بیش از 15میت کرونایی توسط گروه جهادی شهید مسرور


کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
کرونا شیراز

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار