رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 29 تير 1399 - 12:07

نوای جنوب:سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر، با انتقاد از رفتار مسئولان باشگاه گل‌گهر سیرجان ادعای پیش از مسابقه آن‌ها را کاری کثیف خواند.

نوای جنوب:

پاشازاده: بَرده کسی نیستم، مدیران سپیدرود را در دادگاه می‌بینم
سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر، با انتقاد از رفتار مسئولان باشگاه گل‌گهر سیرجان ادعای پیش از مسابقه آن‌ها را کاری کثیف خواند.

عصرشهروند — مهدی پاشازاده درباره شکست ۴ بر ۲ تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر مقابل گل‌گهر سیرجان، گفت: تیم از لحاظ روانی و بدنی خیلی عقب است. نمی‌خواهم درباره گذشته صحبت کنم، اما نمی‌دانم چه اتفاقاتی در این تیم افتاده و با مشکلات زیادی مواجه هستیم. بینی مرتضی غلامعلی‌تبار شکسته بود و دو بازیکن دیگر هم محروم بودند. حسین مالکی و گادرانی هم به مصدومان ما اضافه شدند و پیش از چنین دیداری، این همه تلفات دادیم.

بازیکن را از خانه به زمین آوردیم

وی با بیان اینکه تیمش مدافع وسط دیگری نداشت، اظهار داشت: مجبور شدیم حامد محمودی که چند هفته پیش می‌خواست با باشگاه تسویه حساب کند و از شاهین جدا شود، را از خانه بیاوریم و در زمین بگذاریم. بازیکن ما در ثانیه ۲۰ سرش را پایین آورد و نمی‌دانم چگونه وقتی سر بازیکن پایین است، پنالتی رخ می‌دهد. در گل دوم هم دروازه‌بان ما باید از دروازه خارج می‌شد که این کار را نکرد و مهاجم حریف گل دوم را زد. تا دقیقه ۵، دو گل به گل‌گهر هدیه دادیم.

از قضاوت داور شاکی هستم و فقط حرص می‌خورم

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر با انتقاد از قضاوت حمید حاج ملک در این مسابقه تصریح کرد: داوری خیلی ما را اذیت کرد. پیش از اعلام پنالتی برای گل‌گهر، بازیکن این تیم در آفساید بود و نمی‌دانم چرا برنامه‌های تلویزیونی این صحنه را پخش نکردند. مهاجم حریف سپس خودش را به بازیکن من زد و پنالتی گرفت. از جمعه شب تا حالا شاکی هستم و فقط حرص می‌خورم.

بازیکنان داوری بلدند، داور باید فوتبال بازی کرده باشد

پاشازاده با گلایه از کارشناسان داوری گفت: کسانی که صحنه‌های بازی را به عنوان داور، کارشناسی می‌کنند، بدانند همه بازیکنان و مربیان داوری خوانده‌اند و ما در آلمان کلاس داوری هم داشتیم. داور باید فوتبال بازی کرده باشد، وگرنه بازیکن داوری را بلد است. اتفاقات خیلی ضد و نقیض شده است.

همه دور هم جمع می‌شوند تا بگویند کدام تیم بماند یا برود

وی با اشاره به اتفاقات داوری دیدار تیم سابق خود در لیگ دسته اول فوتبال خاطرنشان کرد: هفته گذشته در دیدار سپیدرود و گل ریحان، بازیکن توپ را با دست زد که فنایی گفت من (بازی را) نمی‌بینم. اگر نمی‌بینید، چرا کارشناسی می‌کنید؟ اگر کسی نمی‌تواند کاری انجام دهد، نباید آن را بپذیرد. حواس داور به تعویض بود که اوت را انداختند و بعد آفساید رخ داد. دیگر نمی‌دانم چه بگویم. شرایط خیلی بد است و همه دور هم جمع می‌شوند که چه تیمی بماند و کدام تیم برود.

گل‌گهر کار کثیفی را شروع کرد، کمی شخصیت داشته باشید!

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر درباره اینکه شب مسابقه اعلام شد ۱۲ نفر از اعضای تیم گل‌گهر به کرونا مبتلا شده‌اند، گفت: این هم کار خیلی بد و کثیفی بود که شروع کردند. کدام ۱۲ نفر کرونا گرفتند؟ قبلاً باید با مسائلی، چون ناداوری، دلالی و جادوگری مبارزه می‌کردیم و حالا هم کرونا بهانه همه شده است. به هر کسی دست می‌زنیم می‌گوید کرونا دارم. کمی شخصیت داشته باشید. نوش جان‌تان که بردید! بضاعت من همین بود و زورم نمی‌رسید. اعضای تیم ما به ۲۰ نفر هم نرسید و ۱۴ ساعت در راه بودیم. با این شرایط به سیرجان آمدیم تا بازی کنیم، اما برخی می‌گفتند بازی برگزار نمی‌شود و تمرکز تیم ما را به هم ریختند.

پنالتی دوم هدیه داور به گل‌گهر بود، این فوتبال را تعطیل کنید!

پاشازاده با گلایه دوباره از پنالتی اعلام شده در دقیقه ۶۳ به سود شاگردان مجید جلالی به تسنیم گفت: داور یک پنالتی در نیمه دوم به آن‌ها داد و این پنالتی هدیه صد درصدی داور بود. حاضرم درباره این پنالتی با هر کسی بحث کنم. متاسفانه همه با هم و حتی با کسی که در تلویزیون است، هماهنگ هستند. این فوتبال را تعطیل کنید و بگویید ما تشخیص می‌دهیم چه نتیجه‌ای رقم بخورد.

حریف را با آن همه امکانات و پول تحت فشار گذاشتیم

وی درباره مشکلات تیم خود در این مسابقه تصریح کرد: من با تیم مشکلی ندارم. بدشانسی آوردم که تا رسیدم، چنین اتفاقاتی افتاد و اگر مدافعان وسط ما به بازی می‌رسیدند، مشکلی نداشتم. این مسائل اتفاق می‌افتد و نمی‌توانیم کاری در قبال آن انجام دهیم. چند بازیکن را به دلیل مصدومیت از دست دادیم. در نیمه دوم با بازیکنان جوان خود، حریف را با آن همه امکانات، پول و بازیکن تحت فشار گذاشتیم. نمی‌خواهم ارزش بازیکنانم را پایین بیاورم، اما شرایط متفاوت بود.

هفته آینده شاهین بهتری می‌بینید

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر درخصوص کار سخت شاگردانش در پنج دیدار باقیمانده برای بقا در لیگ برتر خاطرنشان کرد: ادامه کار سخت است و مطمئناً هفته آینده تیم بهتری می‌بینید. بازیکنانی، چون موسی‌زاده، غلامعلی‌تبار و مالکی به ما اضافه می‌شوند که قطعاً عملکرد بهتری خواهیم داشت.

اسم یک بازیکن جوان یا امید را هم در لیست شاهین رد نکردند

پاشازاده درباره اینکه سرمربیان پیشین شاهین بعضاً بازیکنانی را از ترکیب این تیم کنار می‌گذاشتند و اینکه آیا او نیز چنین کاری را خواهد کرد یا خیر، گفت: این کار بسیار غیرحرفه‌ای است. مربی می‌تواند به بازیکن بازی ندهد و بازیکن را وقتی از تیم کنار می‌گذارند که حاشیه ایجاد کند. مگر چند بازیکن داریم که برخی از آن‌ها را کنار بگذاریم؟ متاسفانه کادر‌های قبلی، اسم یک بازیکن جوان یا امید را در لیست شاهین رد نکردند و این خیلی به ما لطمه زده است. این جوانان باید در سال‌های آینده به باشگاه کمک کنند و اگر اسم آن‌ها را رد می‌کردند، اتفاق خاصی رخ نمی‌داد، اما این کار را نکردند.

بَرده کسی نیستم، مدیران سپیدرود را در دادگاه می‌بینم

پاشازاده در مورد اظهارات مدیران باشگاه سیپدرود علیه خودش و شکایت این باشگاه از باشگاه شاهین و سرمربی این تیم به تسنیم گفت: باشگاه ابتدا باید به تعهدات خود عمل کند و اگر چنین کاری انجام ندهد، بازیکن یا مربی می‌تواند به قراردادش عمل نکند. خود آن‌ها می‌دانند اوضاع چگونه است. من در رختکن سپیدرود با همه خداحافظی و استعفا کردم. من بَرده شما نیستم که به تعهداتان پایبند نباشید و فقط من به تعهداتم عمل کنم. بالاخره همدیگر را در دادگاه یا هر جای دیگر می‌بینیم.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
پاشازاده

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار