رسته1
    رستمی
    عباسی1
    روح اله
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 16 تير 1399 - 07:57
درخواست رییس دانشگاه علوم پزشکی از مردم؛

نوای جنوب:سعید کشمیری با بیان اینکه فعالیت بازارچه های سربسته تا پایان هفته تعطیل است، خاطرنشان کرد: تخلف در این زمینه و حذف سایر محدودیت ها یا عدم رعایت پروتکل های بهداشتی قابل پیگیری است و مردم می توانند با شماره 190 تماس بگیرند.

 

نوای جنوب:با وجود ممنوعیت عروسی و عزا و فعالیت تالارها، اما خبر می رسد برگزاری این مراسم ها در برخی مناطق استان  به صورت پنهانی و بعضا در باغ ویلاها یا خانه ها ادامه دارد.

اما از این هفته با اعمال محدودیت های کرونایی، دانشگاه علوم پزشکی آب پاکی را روی دست خیلی از زوج‌ های در شرف ازدواج و خانواده‌های آن‌ ها ریخت تا فعلا دور چنین مراسمی را دستکم در تالار‌های پذیرایی خط بکشند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی می گوید: تالار‌های عروسی به دلیل بیماری کرونا تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود و شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه و سایر موارد بهداشتی، می‌توانند در تماس با شماره 190، تخلف مدنظر را گزارش کنند تا اقدامات قانونی را انجام دهیم.

سعید کشمیری با بیان اینکه فعالیت بازارچه های سربسته تا پایان هفته تعطیل است، خاطرنشان کرد: تخلف در این زمینه و حذف سایر محدودیت ها یا عدم رعایت پروتکل های بهداشتی قابل پیگیری است و مردم می توانند با شماره 190 تماس بگیرند.کانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
سلام ادارات بوشهر مخصوصا اداراتی که زیر مجموعه وزارت کشور نیستن میگویند ما زیر نظر استانداری نیستیم
سلام ادارات بوشهر هیچگونه مصوبات در کاهش را انجام نمیدن مخصوصا اداراتی که زیر مجموعه وزارت کشور نیستن میگن ما زیر نظر استاندار نیستیم از لحاظ بهداشتومصوبات صفر هستن
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار