رسته1
    رستمی
    عباسی1
    روح اله
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 06 تير 1399 - 08:09

نوای جنوب:حیدر بهاروند امروز (پنجشنبه، ۵ تیرماه) در مجمع عمومی عادی سالیانه هیئت فوتبال استان اصفهان که در سرای ورزشکاران برگزار شد، اظهار کرد: تاج سلامتی خود را برای فوتبال ایران گذشت و برخی افراد به ناحق صحبت ها و حرکاتی برای تخریب ایشان انجام می دهند و البته که تاج هنوز به واسطه پستی که در فوتبال آسیا دارد هنوز در حال خدمت به فوتبال کشور است.

نوای جنوب:وی ادامه داد: خوشحال هستیم که در راس ورزش استان اصفهان فردی فوتبالی است، توصیه های طباطبایی برای من غریبه نیست اما در پست مدیریتی نکات بسیار خوبی است که می توان کارساز باشد. هیئت‌های فوتبال شهرستان‌ها کار سختی را بر عهده دارند، چرا که فشار تمام فوتبال استان بر روی آنها است. فوتبال اصفهان توانمندی‌های زیادی‌های دارد، تیم‌های سپاهان و ذوب آهن همیشه در لیگ برتر درخشان بودند و آکادمی‌های این دو باشگاه همیشه جز برترین‌ها در کشور است که این مساله نشان دهنده پتانسیل بالای استان اصفهان است.

به گزارش ایسنا، سرپرست فدراسیون فوتبال تصریح کرد: با توجه به فعالیت و عملکرد مثبت هیئت استان اصفهان و باشگاههای اصفهان هر کاری که بتوانم برای فوتبال اصفهان انجام می دهم و امیدوارم فوتبال اصفهان به جایگاه‌ بالاتری برسد زیرا انتظارات از این استان زیاد است.

وی در خصوص شرایط حاکم بر ورزش کشور گفت: وقتی که فوتبال تعطیل شود نشاط در جامعه وجود ندارد و باید فوتبال را از دیگر رشته‌ها جدا کنیم زیرا فوتبال همیشه پر بیننده و جذاب است. با شروع لیگ این نشاط به جامعه برگشته است و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و کمک هیئت‌ها، لیگ را برگزار کردیم. تعطیلی لیگ شدنی نیست و لیگ ادامه دار خواهد بود.

وی در ارتباط با بحث اساسنامه فدراسیون فوتبال نیز تاکید کرد: توصیه من این است که رسانه اخبار و اطلاعات مربوط به اساسنامه را از سایت فدراسیون و افرادی که مسئولیت دارند پیگیری کنند تا اطلاعات غلط به آنها داده نشود و در ادامه انعکاس خبری پیدا کند. با مکاتباتی که با فیفا داشتیم خوشبختانه اقدامات خوبی صورت گرفته و روند اصلاح آن در حال پیگیری است و این اصلاحات طی یک یا دو مرحله شدنی نیست و نیاز به زمان دارد.

بهاروند در پاسخ به درخواست هاجر دباغی نماینده بانوان فوتبالیست گفت: نمی توان باشگاهها را اجبار به تیمداری کرد البته برای باشگاههایی که در این راه ما را همراهی می کنند امتیازاتی قائل هستیم. در خصوص پاداش بانوان نیز می دانید که حسابهای فدراسیون به دلیل شرایط تحریم بسته است و نمی توان استفاده کرد و در اولین فرصت که بتوان این کار را انجام دهیم به طور حتم در خدمت بانوان هم خواهیم بود.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
لیگ برتر

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار