نوای جنوب
    ازرنگ
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 31 خرداد 1399 - 10:53

نوای جنوب:بازیکن تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: برخی به دروغ می‌گویند بازیکن کرونایی داریم در حالی که در تیم ما هیچ فرد مبتلا به کرونا نیست....

نوای جنوب:سجاد مشکل‌پور در مورد شرایط تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: وضعیت تیم ما خوب است و غیبت سرمربی تا اینجا کار مشکلی برای تیم‌مان به‌وجود نیاورده است.

https://rws.medal1.com/i/801daa93253ff54679c1618dcce763c5b738f65d/20200619_165998/cover_1440.jpg

وی افزود: طبق برنامه‌های میشو و زیر نظر مهرداد کریمیان تمرین می‌کنیم. فعلا با این شراط به کارمان ادامه می‌دهیم. اگر میشو آمدنی شد که تغییری صورت نمی‌گیرد، ولی اگر نیامد به نظر من کریمیان بهترین گزینه است. چون هیچ چیز از یک سرمربی کم ندارد. از نظر شخصیتی، فنی و مدیریت بسیار قدرتمند است و گزینه خوبی به شمار می‌رود.

این مدافع با اشاره به میزان آماگی تیم فوتبال شاهین ادامه داد: فکر می‌کنم یکی از بهترین و آماده‌ترین تیم‌های لیگ برتر باشیم. ۲۵ روز است با جدیت و فشرده تمرین می‌کنیم. بازی‌های تدارکاتی خوبی انجام دادیم و روحیه بازیکنان بالا است. فقط دلتنگ تماشاگران هستیم. اگر تماشاگران در ۹ بازی باقی مانده حضور داشتند، قول صددرصد می‌دادم که تیم‌مان در لیگ برتر می‌ماند. همین حالا هم به تیم‌مان امیدوارم و می‌دانم با تلاشی که بازیکنان و کادرفنی می‌کنند در لیگ برتر ماندنی هستیم، ولی با تماشاگران دیگر دغدغه‌ای نداشتیم.

بازیکن تیم شاهین در مورد تمایل برخی تیم‌ها به لغو مسابقات تصریح کرد: وضعیت جنوب از نظر کرونا بد است. بوشهر از وضعیت قرمز عبور کرده ولی با این حال برای من که می‌خواهم برای بقا تیمم تلاش ‌کنم فرقی نمی‌کند در کجا به میدان بروم. به شخصه با مسئولان تیم‌مان صحبت کردم و به آنها گفتم نگران بازی در بوشهر یا هر شهر دیگری نباشند. ما وقتی نیاز به برد داریم باید از حواشی از جمله میزبانی، بی‌پولی و کرونا چشم‌پوشی کنیم. نباید نگران این چیز‌ها باشیم و باید روی بقا تیم شاهین تمرکز کنیم.

مشکل‌پور در مورد مخالف برخی تیم‌ها با ازسرگیری مسابقات لیگ برتر تاکید کرد: از نظر من تیم‌هایی که در میانه جدول هستند انگیزه‌ای برای ادامه لیگ ندارند در نتیجه شاید میلی به ادامه لیگ نداشته باشند. حتی برخی به دروغ می‌گویند کرونایی داریم و از این نظر شرایط را بد نشان می‌دهند. ولی در تیم ما هیچ فرد مبتلا به کرونا حاضر نیست. ما ۲۰ روز در اردو بودیم و در کنار هم تمرین کردیم. بازی تداکاتی انجام دادیم، ولی مشکلی برای تیم‌مان به‌وجود نیامد.

این بازیکن در نهایت گفت: ما بازیکنان و اعضای تیم شاهین همه موارد بهداشتی را رعایت کردیم و با وجود این که با دیگر تیم‌ها ارتباط داشتیم، ولی هیچ‌کدام‌مان مبتلا نشدیم. پس خودمان باید رعایت کنیم. تیم ما تونل ضدعفونی ندارد، ولی کرونایی هم نداریم. چون موارد بهداشتی را رعایت کردیم. دیگر تیم‌ها هم که تونل و این چیز‌ها را بهانه کردند، می‌توانند مثل ما عمل کنند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
شاهین بوشهر

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار