نوای جنوب
    ازرنگ
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 31 خرداد 1399 - 10:46
اطلاعیه

نوای جنوب:فتاحی تاکید کرد: به منظور روشن شدن ابعاد مختلف این حادثه، تا وصول دستور قضایی، کارشناسان مربوط موضوع را بررسی می‌کنند.

 

نوای جنوب:   فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه درباره فوت یک جوان در عملیات تعقیب و گریز پلیس در این شهرستان توضیح داد.

  سرهنگ پیمان فتاحی گفت: ماموران انتظامی این شهرستان روز پنجشنبه متوجه خودرویی شدند که خلاف جهت حرکت بقیه خودروها با سرعت بالا در حرکت است. آنان به این خودرو مشکوک شدند و با هشدار و دستور ایست قصد توقف آن را داشتند اما راننده توجهی به هشدار ماموران نکرد و با افزایش سرعت خود ، قصد داشت با زیر گرفتن آنها اقدام به فرار کند.

او افزود: پس از طی مسافتی و بی توجهی راننده خودرو ، ماموران پلیس مجبور به استفاده از سلاح می شوند و در ابتدا با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به تیراندازی هوایی می‌کنند، ولی باز راننده خودرو توجهی به هشدار پلیس نمی‌کند، در این مرحله ماموران پلیس به قصد شلیک به لاستیک و توقف خودرو تیراندازی می‌کنند اما گلوله کمانه کرده و به راننده خودرو برخورد می‌کند و باعث فوت او می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه بیان کرد: راننده فوت شده فردی سابقه دار بوده و در سال گذشته نیز موادمخدر از او کشف شده بود.

فتاحی تاکید کرد: به منظور روشن شدن ابعاد مختلف این حادثه، تا وصول دستور قضایی، کارشناسان مربوط موضوع را بررسی می‌کنند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
پلیس عسلویه

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار