رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 18 ارديبهشت 1399 - 08:34

نوای جنوب: محمدرضا اکبریان، داور فوتبال ایران اعتراف کرد که گل استقلال به صنعت نفت را به اشتباه مردود اعلام کرد.

نوای جنوب:

فوتبال نمایهمحمدرضا اکبریان، داور فوتبال ایران اعتراف کرد که گل استقلال به صنعت نفت را به اشتباه مردود اعلام کرد.

 محمدرضا اکبریان، داور فوتبال ایران در گفتگو با یک برنامه تلویزیونی درخصوص داوری در رقابت‌های لیگ برتر بیان کرد: همه داوران به نوعی اعتراف دارند و اشتباهاتی داشته اند. امکان ندارد داوری اشتباه نداشته باشد.

او افزود: در بازی استقلال با صنعت نفت آبادان، کمک داور به اشتباه اعلام کرد که توپ از خط رد شده است. در آن بازی فرهاد مجیدی سرمربی استقلال بود و به سرعت به این تصمیم اعتراض کرد که سبب شد تا حواشی زیادی ایجاد شود.

اکبریان ادامه داد: اگر آن حواشی ایجاد نمی‌شد، می‌توانستیم تصمیم مان را اصلاح کنیم، اما حواشی که بوجود آمد و مجیدی را اخراج کردیم، زمانی بوجود آمد که تمرکزمان را از دست دادیم و صحنه را فراموش کردیم. آن صحنه سبب شد که گل استقلال را مردود اعلام کردیم و تصمیم اشتباهی گرفتیم.

داور فوتبال ایران در پایان گفت: همچنین یک بازی پربرخوردی را قضاوت کردم که پس از پایان بازی، من را به فرودگاه بردند. در هواپیما، صندلی کناری من یک آقا نشسته بود که گفته بود بازی چطور بود و من هم گفتم بازی خوبی بود، اما متاسفانه مدیران این باشگاه‌ها ضعیف و بی مسئول هستند. پس از آن متوجه شدم که آن آقا مدیرعامل یکی از تیم‌ها بود.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
استقلال

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار