رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 31 فروردين 1399 - 13:57
در پی شهادت دکتر فخری

نوای جنوب:شکوه و سربلندی ایران اسلامی، مرهون مجاهدت دلیرمردانی است که در مکتب انسان ساز ولایت، درس عشق، ایثار و خدمت آموختند؛ مردانی که با دل بریدن از تمامی تعلقات به دعوتگاه یار شتافتند و برگ برگ دفتر هستی را با نام و یاد خود جلوه‌ای دیگر بخشیدند.

 

نوای جنوب:هر مسلمانی که به گروهی از مسلمانان خدمت کند خداوند متعال به تعداد آنان، خدمتگزارانی را در بهشت به او عطا خواهد کرد."

رسول اکرم(ص)

 

شهدا نماد ایثار و فداکاری‌ اند و شهدای مدافع وطن مظهر عزت و سرافرازی دین اسلام و شاگردان حقیقی مکتب اهل بیت(ع) هستند.

 

شکوه و سربلندی ایران اسلامی، مرهون مجاهدت دلیرمردانی است که در مکتب انسان ساز ولایت، درس عشق، ایثار و خدمت آموختند؛ مردانی که با دل بریدن از تمامی تعلقات به دعوتگاه یار شتافتند و برگ برگ دفتر هستی را با نام و یاد خود جلوه‌ای دیگر بخشیدند.

 

 خبر شهادت خادم و دلسوخته به سلامت مردم  شهید دکتر رضا فخری از تلاشگران عرصه پزشکی استان بوشهر و شهرستان دشتستان در کشور  در این روزهایی که ویروس کرونا مردم را در تنگنا قرار داده است بسیار سخت  و موجب اندوه و تاسف گردید ، امّا در عین حال پرکشیدن کسانی که دل در گرو حق تعالی دارند و مشتاقانه و بی ادعا برای مردم خدمت می‌کنند و در این راه برای رضای خدا جانشان را فدا می‌کنند شکوه و عظمت دارد و چنین است که همواره برای مؤمنان و مشتاقان خدمت خالصانه درهای شهادت باز است و لقاء پروردگار در انتظار آنان است.

 

عروج این پزشک  وارسته اگرچه جبران ناپذیر و جانسوز است لیکن خاطره خدمات ارزشمند وی به ویژه به بیماران کرونایی برای همیشه در یاد و خاطره مردم قدرشناس   باقی می‌ماند و اجر عظیم فداکاری‌های آن شهید گرانقدر نزد خدای سبحان محفوظ خواهد بود.

 

بی شک تلاش‌های کارکنان حوزه سلامت در خدمات رسانی به مردم در استان  که با ایثار همراه بوده، جلوه‌هایی ازمسئولیت پذیری جامعه پزشکی، پرستاری و و عوامل اجرایی در بیمارستان‌ها را به نمایش گذاشته است.

 

 ضمن ابراز صمیمانه‌ترین همدردی‌ها، این ضایعه غم انگیز را به خانواده و وابستگان آن شهید عزیز و به جامعه پزشکی و درمانی    تسلیت عرض نموده و برای آن  شهید سعید علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسألت دارم.

دکتر غلامرضا فخری اهل برازجان و متخصص بیهوشی و مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های نفت در تهران و خوزستان، بعد از روزها مبارزه با بیماری کرونا، امروز در بیمارستان مسیح دانشوری تهران در سن ٤٩ سالگی به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست.

 

                                                                                         حبیبه فخرایی

                                                                                 رئیس شورای شهرستان دیرکانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
حبیبه فخرایی

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار