نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 30 دي 1398 - 20:12

نوای جنوب: محمدحسین زاهدی‌فر داور لیگ برتر فوتبال، در مورد کلاس‌های نیم‌فصل داوری و بررسی عملکرد داوران در نیم‌فصل اول، صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

نوای جنوب:نقل از میزان، محمدحسین زاهدی‌فر داور لیگ برتر فوتبال، در مورد کلاس‌های نیم‌فصل داوری و بررسی عملکرد داوران در نیم‌فصل اول، صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

 			 				 					عذرخواهی بدون فایده زاهدی‌فر از استقلالی‌ها

*طبق سنوات گذشته همه ساله کلاس نیم‌فصل داوران به منظور بررسی عملکرد داوران در نیم‌فصل اول برگزار می شود. این کلاس‌ها برای تحلیل و بررسی دلایل اتفاقاتی است که رخ داده است.

*ما باید بررسی کنیم ببینیم زمینه مناسبی برای یک قضاوت خوب برای داور فراهم می‌کنیم؟ همه ارکان برگزاری مسابقات و خود مسؤولین برگزارکننده مسابقات شرایط مساعد را برای برگزاری مسابقات فراهم می‌کنند؟

*رسانه‌ها یکی از ارکان جدانشدنی فوتبال هستند. وقتی فوتبال ما یک فوتبال توانمند می‌شود، تیم ملی ما هم قوی می‌شود که همه دست به دست هم دهیم و این می‌تواند دل مردم را شاد کند.

*از لازمه‌های یک داور، داشتن شهامت است که بتواند قضاوت کند و همین که شهامت پذیرفتن یک اشتباه را داشته باشد.

*در بازی استقلال و سپاهان اشتباه از جانب تیم داوری صورت گرفت و در وهله نخست از جانب بنده صورت گرفته است. همانطور که یک داور به خاطر قضاوت خوبش تشویق می‌شود، به خاطر قضاوت بد هم تنبیه می‌شود.

*در آن بازی اشتباه بوده است و اشتباه از جانب تیم داوری صورت گرفته و در وهله نخست از جانب بنده صورت گرفته است. همانطور که یک داور به خاطر قضاوت خوبش تشویق می‌شود، به خاطر قضاوت بد هم تنبیه می‌شود.

*بنده به عنوان یک ایرانی عزت کشورم در اولویت قرار دارد و ما به هیچ وجه این موضوع را نمی‌پذیریم که کشورمان یک کشور ناامن است.

برچسب ها:
زاهدی فرد

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار