نوای جنوب
    ازرنگ
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 23 دي 1398 - 17:17

نوای جنوب:گفتنی است، خانه فرهنگ و هنر عالی‌آباد در طول سال کارگاه‌های متنوعی را با موضوعات مختلف آموزشی برگزار می‌کند که همشهریان عزیز می‌توانند با حضور در این کارگاه‌ها به‌صورت رایگان از آموزش‌ها و خدمات ارائه شده استفاده کنند.

نوای جنوب:
نوع اندیشه کودک درباره خودش، کلید آن چیزی ا‌ست که قرار است در آینده بشود. کودکی که به خود باور دارد، ارزش‌های سازنده و پسندیده‌ای را در خود می‌بیند و چون از خودش خوشش می‌آید، رفتارهای ارزنده و پسندیده‌ای دارد. در این رابطه محققان معتقدند که اعتماد به نفس، از کودکان در برابر کسانی که آنان را خوار و کوچک می‌شمرند یا برای حس خوشبختی درونی‌شان تهدیدی به‌شمار می‌آیند، محافظت می‌کند. بر این اساس، افزایش اعتماد کودک به خود راه کارآمدی برای پشتیبانی از او در رابطه‌های نادرست و بد و کسانی ا‌ست که احترام او را نگه نمی‌دارند.
در همین راستا نقش خانواده و به‌خصوص مادران در ارتقای سطح خودباوری فرزندان و افزایش اعتماد به نفس آنها نقشی انکارناپذیر است که سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر بر همین اساس و به‌منظور تقویت حس اعتماد به نفس کودکان از طریق آموزش مادران و خانواده‌ها، کلاس‌های آموزشی متناسب با این موضوع با حضور روانشناس بالینی در خانه فرهنگ و هنر عالی‌آباد برگزار کرد.
در این کارگاه که با موضوع «اعتماد به نفس» برگزار شد، از تاثیر و نقش مهم والدین به خصوص مادران در اعتماد به نفس کودکان صحبت شد. همچنین عنوان شد که دوران نوزادی دورانی بسیارمهم برای تشکیل اعتماد به نفس در کودکان است و در این زمینه راهکارهای مناسب برای افزایش اعتماد به نفس کودکان ارائه شد.
گفتنی است، خانه فرهنگ و هنر عالی‌آباد در طول سال کارگاه‌های متنوعی را با موضوعات مختلف آموزشی برگزار می‌کند که همشهریان عزیز می‌توانند با حضور در این کارگاه‌ها به‌صورت رایگان از آموزش‌ها و خدمات ارائه شده استفاده کنند.

کانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار