نوای جنوب
    ازرنگ
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 17 دي 1398 - 11:45

نوای جنوب:زن و شوهری که با همدستی یکی از دوستان خود مردان پولدار را طعمه قرار می‌دادند و از آن‌ها زورگیری می‌کردند، به دام قانون افتادند و پرونده آن‌ها در دادسرای جنایی تهران در حال رسیدگی است.

نوای جنوب:

 
  چندی پیش مرد جوانی با مراجعه به پلیس خود را طلافروشی معرفی کرد که مورد سرقت و آزار و اذیت چند نفر قرار گرفته است. در پی آن پرونده‌ای با موضوع شکنجه و آزار و اذیت مرد طلافروش و سرقت از او تشکیل شد و با توجه به نوع اتفاقاتی که افتاده بود، پرونده به دادسرای ویژه سرقت تهران فرستاده شد.

مرد جوان وقتی مقابل بازپرس پرونده قرار گرفت، ماجرای آشنایی خود را با زنی که باعث و بانی این ماجرا بود، شرح داد و گفت: مدتی قبل از آنکه از من سرقت شود، با خودروی هیوندای خود در حال تردد در خیابان بودم که زنی برایم دست تکان داد و از من خواست او را تا جایی برسانم، من هم دلم سوخت و او را سوار کردم. در مسیر بعد از تشکر از لطفی که به او کردم، سر صحبت را باز کرد و از شغل هر کدام‌مان حرف شد. من گفتم طلافروش هستم. آن موقع بود که او ابراز تمایل کرد برایش جواهری درست کنم و بعد هم قرار شد برای دیدن مجموعه شخصی من به خانه‌ام بیاید.

در نهایت آن زن به خانه من آمد. همان هنگام که می‌خواستم طلا‌ها را بیاورم، او گفت: چایی آماده می‌کند و من هم مخالفتی نکردم. وقتی نشسته بودیم و من درباره هر کدام از جواهرات برایش توضیح می‌دادم، چایی‌ای را که او آورده بود، خوردم.

بعد از چند دقیقه حس کردم سرم گیج می‌رود و ناگهان دیدم دو مرد جلوی من ظاهر شده‌اند که یکی از آن‌ها مدعی بود آن زن همسر اوست و از من بازخواست کرد که با همسر او چه‌کار دارم و همسرش در خانه من چه‌کار می‌کند. بعد هم آن‌ها دست و پای من را بستند و دو نفری شروع به کتک‌زدن من کردند. سپس وسایل ارزشمند و کوچک خانه، جواهرات و پول و دلار و طلا‌هایی را که داشتم با خود بردند و سه‌نفری فرار کردند.
 
در پی این شکایت، بازپرس پرونده دستور تحقیقات برای شناسایی دو مرد و یک زن که چنین اقدام مجرمانه‌ای را انجام داده و مرد طلافروش را به‌شدت کتک زده و شکنجه کرده بودند، صادر کرد. در حالی که مأموران مشغول تحقیق درباره این پرونده بودند، مورد مشابهی مطرح شد و این بار مردی برج‌ساز به‌عنوان شاکی مراجعه و ماجرای مشابهی را تعریف کرد و گفت: از او نیز مبلغ زیادی پول و دلار سرقت شده است. در این مورد زن جوان با بطری آب معدنی مسموم به داروی بیهوشی، مال‌باخته را از پا انداخته بود و وقتی دو همدستش از راه رسیده بودند، او دیگر توانی برای مقاومت نداشت، اما مهاجمان او را هم کتک زده و با سرقت اموالش فرار کرده بودند.

در ادامه تحقیقات دو پرونده به دلیل شگرد مشابه متهمان تحت تعقیب و مشخصات آن‌ها که هم‌خوانی داشت، تجمیع شد و در پی تحقیقاتی که انجام شد، مأموران موفق شدند سرنخ‌هایی به‌دست بیاورند که به شناسایی و دستگیری زنی منجر شد که در این گروه سه‌نفره فعالیت می‌کرد. زن جوان در ابتدا منکر ماجرا و دخالت در سرقت‌ها بود و ادعا کرد دختر یکی از بازیگران معروف است و نباید با آبروی او بازی کرد، اما این زن وقتی با شاکی‌ها روبه‌رو شد، چاره‌ای جز اعتراف ندید و گفت: من با شوهرم و دوست او این نقشه‌ها را عملی کردیم.
 
من حدود یک سال پیش با همسرم پس از آشنایی در فضای مجازی ازدواج کردم. این در حالی بود که خانواده‌ام به‌خاطر اینکه شوهرم کار و کاسبی درستی نداشت، با این ازدواج مخالف بودند، اما من کار خودم را کردم. این اواخر شوهرم من را تشویق به این کار کرد. من اول مخالفت کردم، اما در نهایت راضی به همدستی با او و دوستش شدم. طراح اصلی این نقشه هم شوهرم بود.
 
من سر راه مرد‌های پولدار قرار می‌گرفتم و بعد از آشنایی با آن‌ها سوار ماشین‌شان می‌شدم و در مسیر سر صحبت را باز می‌کردم و در بین صحبت‌ها بهانه‌ای پیدا می‌کردم تا با آن مرد به خانه‌اش بروم. این در حالی بود که شوهرم و دوستش در خودرویی ما را تعقیب می‌کردند. وقتی به خانه می‌رسیدیم، من در فرصتی مناسب طعمه را با خوراندن نوشیدنی مسموم به حالت نیمه‌هوشیار در می‌آوردم تا نتواند مقاومت کند بعد هم در را باز می‌گذاشتم که شوهرم و دوستش راحت وارد آپارتمان شوند.

در پی این اعترافات زن جوان، شوهر او نیز دستگیر شد و در حال حاضر تحقیقات برای دستگیری نفر سوم این گروه ادامه دارد. این زوج در حال حاضر به اتهام سرقت مقرون به آزار و شکنجه طعمه‌هایشان در بازداشت هستند و به‌زودی نفر سوم نیز با سرنخ‌های موجود دستگیر خواهد شد.


کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
نقشه زن وشوهر

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار