نوای جنوب
    ازرنگ
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 11 دي 1398 - 08:09

نوای جنوب:فرماندهی انتظامی شهرستان فردیس از شهروندان خواست، تا چنانچه اطلاعی از والدین این دختر چهار ساله دارند به کلانتری شهرک ناز اطلاع دهند.

نوای جنوب:سرهنگ بیژن جنتی با اعلام این خبر گفت‌: در ۲۴ تیرماه سال جاری طی تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر رها شدن دختری حدودا ۴ ساله در یکی از مناطق شهرک ناز شهرستان فردیس، بلافاصله ماموران کلانتری به محل مورد نظر اعزام و متوجه شدند، کودک دارای اختلال روانی است و به علت نامعلومی در خیابان رها شده است.

وی گفت: کودک به کلانتری منتقل و پس از تشکیل پرونده و اقدامات اولیه، تحویل بهزیستی شهرستان فردیس و از آن جا نیز به مرکز توانبخشی مهرشهر منتقل شد.

این مقام انتظامی گفت: با توجه به تلاش‌های صورت گرفته از سوی مرکز بهزیستی تا کنون اطلاعی از هویت این کودک به دست نیامده است بنابراین بازپرس شعبه ۶ دادسرای عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان فردیس به منظور اطلاع و شناسایی والدین این کودک، خواست تا تصویر کودک پیدا شده در رسانه‌های عمومی و جمعی صادر شود.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از افرادی که این کودک را می‌شناسند و یا از محل سکونت والدین وی اطلاع دارند خواست، تا با مراجعه به کلانتری شهرک ناز و یا تماس با شماره ۳۶۸۰۸۰۰۰ موضوع را اطلاع دهند، تا این کودک به آغوش گرم خانواده بازگردد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
پلیس

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار