رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 09 دي 1398 - 18:40
در گفتگو با نوای جنوب:

نوای جنوب:فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از کشف یک میلیارد و 500 میلیون ریال کلاهبرداری اینترنتی و برداشت غیر مجاز از حساب های بانکی در یک ماهه گذشته خبر داد.

نوای جنوب:فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از کشف یک میلیارد و 500 میلیون ریال کلاهبرداری اینترنتی و برداشت غیر مجاز از حساب های بانکی در یک ماهه گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فرهاد آراوند اظهار داشت : برداشت اینترنتی غیر مجاز از حساب های بانکی شهروندان و کلاهبرداری رایانه ای از جرائمی هستند که در سال های اخیر در سطح جامعه رواج یافته و فرماندهی انتظامی شهرستان دشتستان با هماهنگی مقام قضائی و با محوریت پلیس فتا  مقابله با جرائم فضای مجازی و علی الخصوص جرائم فوق الذکر را در دستور کار قرار داده است.

اين مقام انتظامي عنوان کرد: با تلاش شبانه روزی مأموران و کارشناسان پلیس فتا دشتستان و همکاری مراجع محترم قضائی در یک ماه گذشته  بالغ بر یک  میلیارد و 500 میلیون ريال که مجرمان با روش های برداشت غیر مجاز و کلاهبرداری رایانه ای از حساب های بانکی شهروندان برداشت کرده بودند توقیف و به حساب مالباختگان برگشت داده شد.

سرهنگ آراوند به شهروندان توصیه کرد: جهت مصون ماندن از آسیب های بانکداری الکترونیکی وفعالیت های اقتصادی اینترنتی،نسبت به فعال سازی قابلیت اطلاع رسانی پیامکی حساب های بانکی خود اقدام  و در انجام این فعالیت ها از رمز دوم یکبار مصرف(پویا)استفاده نمایید همچنین توصیه می گردد کارت های حساب بانکی خود را به هیچ عنوان در اختیار دیگران وحتی دوستان وبستگان قرار ندهند.
sapp.ir/policeboushehrکانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
سرهنگ آراوند

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار