نوای جنوب
    ازرنگ
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 17 آذر 1398 - 13:34

نوای جنوب:رئیس ستاد انتخابات استان فارس گفت: ٨٠٠ نفر تا پایان ساعت ٢٠ روز شانزدهم آذر برای حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در فارس ثبت نام کردند.

نوای جنوب:

 ، سید احمد احمدی زاده رئیس ستاد انتخابات استان فارس گفت: در میان این  ٨٠٠  ثبت نام کننده ٧٢١ نفر مرد و ٧٩ نفر زن حضور دارند.

معاون استاندار فارس خاطرنشان کرد: در روز پایانی ثبت نام از داوطلبان حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شیراز و زرقان ۶١ نفر نام نویسی کردند که از این تعداد نیز ۵٣ آقا و ٨ نفر خانم بودند.

احمدی زاده افزود: در حوزه انتخابیه شیراز ٢۵٩ نفر ثبت نام نهایی خود را انجام داده اند و ٨۴ نفر دیگر نیز مراحل ثبت نام آنان در حال انجام است.

وی در خصوص حوزه های انتخابیه نیز بیان کرد: کازرون و کوهچنار بیشترین و داراب و زرین دشت کمترین ثبت نام را داشتند.

 چهره هایی که در روز آخر آمدند

آخرین روز ثبت نام از کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی شروع شد که شاهد حضور چهره های سیاسی در فرمانداری بودیم. 

یکی از کاندیداهایی که پیش بینی ها خبر از حضور وی در فرمانداری میداد یکی از نمایندگان فعلی شیراز در مجلس شورای اسلامی بود . 

وی پیشتر در جمع رسانه ها عنوان کرده بود که به علت دلایل شخصی از حضور در انتخابات امتناع می کند اما حوالی ساعت ١۵ روز شانزدهم آذرماه با حضور در فرمانداری شیراز نسبت به نام نویسی در انتخابات اقدام کرد. 

برخی از چهره های اقتصادی ، سیاسی  و اجتماعی  نیز در جهت همراهی این نماینده فعلی در مجلس دهم و کاندیدای احتمالی مجلس یازدهم همراه با این فعال سیاسی به فرماندار آمدند. 

کاندیدای شاخص دیگری که امروز به فرمانداری شیراز آمده بود یکی از مدیران پیشین شرکت گاز استان بود که با حضور در فرمانداری نسبت به نام نویسی برای حضور در مجلس یازدهم اقدام کرد. 

وی که سالیانی است در حوزه گاز فعالیت می کرد هدف از حضور خود را جوان‌گرایی و تغییرات در مجلس بیان کرد.  

گفتنی است ثبت نام از کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شیراز و زرقان تمدید نشد و راس ساعت ١٨ روز شانزدهم آذرماه درب فرمانداری شیراز بسته شد.

بر اساس آمار منتشر شده طی هفت روزی که امکان ثبت نام برای کاندیدا یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی فراهم بود بیش از ٣٣٩ نفر در جهت حضور در انتخابات به فرمانداری شیراز مراجعه کردند. کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
انتخابات

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار