نوای جنوب
    ازرنگ
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 12 آذر 1398 - 05:50

نوای جنوب:مشکلات مالی در باشگاه پارس جنوبی به حدی است که بازیکنان این تیم برای فیزیوتراپی باید از جیب خود خرج کنند و هیچ مرکزی در شهر جم برای این تیم بدهکار کاری انجام نمی‌دهد.

نوای جنوب:) محمد ابراهیمی، کاخا کاکاشویلی و پوریا آریاکیا برای انجام تمرینات فیزیوتراپی به کلینیک جم مراجعه کردند، اما به دلیل عدم پرداخت مبلغ مورد نیاز، پزشکان از انجام کار درمانی روی پای مصدوم آنها سر باز زدند. فراز کمالوند که شرایط را اینگونه دید سعی کرد هزینه فیزیوتراپی را از باشگاه دریافت کنند، ولی وقتی موفق نشد با هزینه شخصی مبلغ یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان از جیب خود پرداخت کرد تا مشکل بازیکنانش حل شود.

شرایط برای پارس جنوبی تا حدی بحرانی است که آنها مجبود شدند پول MRI را هم نسیه پرداخت کنند. اخیرا مسئولان این باشگاه با کمک یکی از مریبان تیم‌های پایه که در بیمارستان جم مشغول به کار است موفق شدند از پای محمد ابراهیمی و کاخا کاکاشویلی MRI بگیرند و در عوض پولش را یک ماه آینده پرداخت کنند. این برای تامین امکانات اولیه il مشکل دارد و حتی در مخارج معمول مثل خرید آب معدنی هم تا حدودی ناکام مانده است.

از سوی دیگر با رایزنی‌های مسئولان این باشگاه مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان از یک منبع و ۵۰ میلیون تومان از منبعی دیگر به حساب باشگاه پارس جنوبی واریز شد. این پول به جز ۳۰۰ میلیون تومانی است که قرار بود یکی از پتروشیمی‌ها به باشگاه واریز کند. با این حال با توجه به مسدود بودن حساب باشگاه پارس جنوبی امکان برداشت این پول وجود ندارد و عملا پارسی‌ها بی پول هستند.

این در شرایطی است که تیم پارس جنوبی باید به زودی راهی اهواز شده و برای بازی هفته چهاردهم با فولاد آماده شود. اگر باشگاه پارس جنوبی نتواند هزینه‌های سفر به اهواز را فراهم کند شاید بازیکنان از سفر زمینی ۶۷۳ کیلومتری به اهواز امتناع کرده و در این مسابقه حاضر نشوند. هر چند امکان تامین هزینه سفر زمینی به اهواز هم در ابهام قرار دارد. به نظر می‌رسد پارس جنوبی به اهواز نرود و خطر نتیجه ۳ بر صفر را به جان بخرد.

در چنین شرایطی اغلب بازیکنان پارس جنوبی قصد دارند در نیم‌فصل مسابقات این تیم را ترک کنند. حتی فراز کمالوند هم قصد جدایی دارد و اگر اوضاع به هنین شکل بماند از دست او هم کاری برای این تیم بر نمی‌آید.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
تیم پارس جنوبی

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار