نوای جنوب
    ازرنگ
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 05 آذر 1398 - 11:30

نوای جنوب:شاگردان فراز کمالوند بعد از لغو مسابقه هفته یازدهم شان مقابل پیکان تهران حالا در هفته دوازدهم روز جمعه باید به بوشهر بروند و با شاهین دیدار کنند.

نوای جنوب:

تیم پارس جنوبی جم برای سفر به بوشهر با مشکل مالی مواجه شده است.

 شاگردان فراز کمالوند بعد از لغو مسابقه هفته یازدهم شان مقابل پیکان تهران حالا در هفته دوازدهم روز جمعه باید به بوشهر بروند و با شاهین دیدار کنند.

با این وجود، اما مشکلات مالی پارس جنوبی باعث شده تا سفر این تیم به بوشهر در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد.

فقط ۳ روز تا زمان سفر پارسی‌ها به بوشهر باقی مانده، اما مسئولان باشگاه به دلیل نبود پول هنوز نه بلیت هواپیما برای این سفر تهیه کرده اند و نه هتل خود را رزرو کرده اند. اتفاقی که با توجه به احتمال پر شدن پرواز‌ها می‌تواند پارس جم را با مشکل جدی مواجه کند.

پارس جنوبی جم که یکی از تیم‌های نفتی محسوب می‌شود، بعد از نامه وزیر نفت مبنی بر عدم حمایت مالی از تیم‌های تحت پوشش این وزارتخانه با مشکلات پشتیبانی متعددی مواجه شده است. اتفاقی که باعث شد حتی هزینه سفر به مشهد برای بازی گذشته این تیم مقابل شهرخودرو را نیز یکی از اعضای این تیم پرداخت کند و جالب اینکه او هنوز هم پول خود را از باشگاه نگرفته است.

روز‌های گذشته قرار بوده تا مبلغی در حدود ۳۰۰ میلیون تومان برای اداره امور جاری پارس جنوبی به حساب باشگاه بیاید، اما این اتفاق هم رخ نداده و حالا مشخص نیست چه آینده‌ای در انتظار زنبور‌های جنوبی فوتبال ایران خواهد بود.

کمالوند: با این مشکلات کار کردن فایده‌ای ندارد

فراز کمالوند، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم اعتقاد دارد مشکلات تیم‌های نفتی برای پارس جنوبی، شدت بیشتری دارد و ممکن است کار به جای خطرناکی بکشد.

کمالوند درباره ابهام در تهیه بلیت برای سفر اعضای تیم فوتبال پارس جنوبی جم به بوشهر اظهار داشت: این مشکلات از ابتدای فصل وجود داشته و ظاهراً قابل حل نیست. شاید اگر تلاش‌های موسوی (مدیر منطقه ویژه پارس جنوبی) و مرادی (مدیرعامل موقت باشگاه پارس) نبود، تیم به صورت کامل از بین رفته بود.

وی ادامه داد: دچار مشکلاتی شدیم که گریبانگیر تیم‌های نفتی شده که شدت این مشکلات برای ما بیشتر است چون مسائل روزمره ما مانند ایاب و ذهاب و اسکان تیم هم دچار مشکل است. پیش از آغاز فصل در سرعین اردبیل اردویی برگزار کردیم و پس از گذشت چند ماه، هنوز پول هتل را پرداخت نکرده‌ایم. باشگاه به بیشتر هتل‌ها و آژانس‌های هواپیمایی بدهکار است و اگر فکر اساسی نشود، ادامه کار میسر نیست.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است اعضای تیم پارس جنوبی عازم بوشهر نشوند، خاطرنشان کرد: این اتفاق رخ نمی‌دهد. حتی اگر از دیگران پول قرض کنیم به بوشهر می‌رویم، اما یک یا دو بازی می‌توانیم اینگونه جلو برویم.

سرمربی پارس جنوبی درباره تأثیر مشکلات روی عملکرد تیمش اظهار داشت: خودم مستأصل هستم و نمی‌توانیم روی مسائل فنی تمرکز کنیم. تیم از لحاظ فنی خوب است و وقتی نمایشی تحسین‌برانگیز مقابل استقلال یا پرسپولیس ارائه می‌کنیم، یعنی مشکل فنی چندانی نداریم. با این حال ممکن است کار خطرناک شود و فکر می‌کنم این داستان تا نیم‌فصل ادامه داشته باشد. پس از آن باید فکری اساسی کنیم. چون فایده‌ای ندارد که اینگونه به کار ادامه دهیم و باید ببینیم در یک هفته یا 10 روز اخیر چه اتفاقی می‌افتد.

کمالوند درخصوص تقابل تیمش مقابل شاهین شهرداری بوشهر در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال که روز جمعه برگزار می‌شود، گفت: شاهین تیم خوبی است و کمی بدشانسی آورده است. فوتبال بالا و پایین زیادی دارد و شانس هم عنصر تأثیرگذاری در آن به شمار می‌رود. داور هم ممکن است اشتباهات سهوی داشته باشد که منجر به شکست یک تیم شود.

سرمربی پارس جنوبی درمورد اشتباهات داوری علیه تیمش در هفته‌های گذشته خاطرنشان کرد: صحبت کردن درباره داوری دردی دوا نمی‌کند و باید جو را آرام‌تر کنیم. به شرطی که مسئولان کمیته داوران فدراسیون فوتبال به فکر این موضوع باشند.

کمالوند در پاسخ به این پرسش که آیا برای اردوی نیم‌فصل شاگردانش برنامه‌ریزی کرده است یا خیر، گفت: ما به فکر فردای خودمان هم نیستیم و روزانه جلو می‌رویم، چه برسد به نیم‌فصل!کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
تیم پارس جنوبی

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار