نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 30 آبان 1398 - 20:29

نوای جنوب:اینستاگرام معتقد است نباید این شبکه اجتماعی صحنه رقابت باشد و به منظور کاهش فشار روانی و اجتماعی قصد دارد میزان «لایک» پستها را مخفی کند.

نوای جنوب:، اینستاگرام طرحی آزمایشی را آغاز کرده‌ است که به دنبال آن میزان «لایک» پستها مخفی می‌شود. اینستاگرام طرحی آزمایشی را آغاز کرده‌ است که به دنبال آن میزان «لایک» پستها مخفی می‌شود. دلیل این اقدام از طرف اینستاگرام کاهش فشار روانی و اجتماعی کاربران معرفی شده‌است. با اجرای این طرح کاربران اینستاگرام لایک‌های عکس و ویدئوی کاربران دیگر را نخواهند دید.

متاسفانه فضای مجازی به گونه‌ای طراحی شده‌است که کاربران به مرور مقبولیت و محبوبیت اجتماعی خود را با میزان دنبال کننده و لایک پستهایشان به‌دست می‌آورند که این موضوع شخصیت اجتماعی آنها را به شخصیت مجازیشان وابسته می‌کند.

اینستاگرام اعلام کرده این آخرین آزمایش است و بعد از آن قاعده عدم نمایش لایک برای همه کاربران اجرا خواهد شد.

به گفته آدام مسری، رئیس اینستاگرام این کار منفعتی برای این شبکه اجتماعی ندارد اما به کاربران کمک می‌کند تا روح و روانی آرام‌تر داشته باشند.

این طرح آزمایشی فعلا تنها در کشورهای استرالیا، برزیل، کانادا، ایرلند، ایتالیا و نیوزیلند اجرا می‌شود و تا کنون واکنش کاربران مثبت بوده‌است اما نیاز به جمع‌آوری بازخوردهای بیشتری است.

برچسب ها:
اینستاگرام

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار