رستمی
    ابفا2
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 21 شهريور 1402 - 13:25

نوای جنوب: در حالی‌که رئیس‌جمهور در چندین مرحله به استفاده از توان مدیریتی نیروهای بومی در شرکت‌های نفت، گاز و پتروشیمی در استان تأکید داشته، و از مدیران هلدینگ‌ها خواسته است انتصاب مدیران خود در استان‌ها را با هماهنگی استانداران انجام دهند، روز گذشته به دستور عبدالحسین بیات رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی، پس‌انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت، یکی از مدیران موفق بومی صنعت پتروشیمی برکنار، و یک نیروی غیربومی به عنوان مدیرعامل شرکت پتروشیمی خارک منصوب شد.

نوای جنوب: در حالی‌که رئیس‌جمهور در چندین مرحله به استفاده از توان مدیریتی نیروهای بومی در شرکت‌های نفت، گاز و پتروشیمی در استان تأکید داشته، و از مدیران هلدینگ‌ها خواسته است انتصاب مدیران خود در استان‌ها را با هماهنگی استانداران انجام دهند، روز گذشته به دستور عبدالحسین بیات رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی، پس‌انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت، یکی از مدیران موفق بومی صنعت پتروشیمی برکنار، و ، یک نیروی غیربومی به عنوان مدیرعامل شرکت پتروشیمی خارک منصوب شد.

 

➖ در تیرماه گذشته و در جلسه شورای عالی اداری کشور، ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور برای چندمین بار تأکید کردند که کلیه وزارتخانه‌ها در انتصابات خود در استان‌ها، نظر استانداران را مورد توجه، و بدون هماهنگی با استانداران انتصابی صورت نگیرد. 

 

➖ علیرغم این تأکیدات، و همچنین پیگیری مسئولین استان، نمایندگان مردم در مجالس خبرگان و شورای اسلامی و ائمه جمعه برای استفاده از ظرفیت نیروهای بومی در پست‌های مدیریتی شرکت‌ها و مراکز صنعتی، روز گذشته مدیران شرکت اهداف از شرکت‌های زیرمجموعه صندوق‌های بازنشستگی نفت به مدیریت و تصمیم‌گیری عبدالحسین بیات مدیرعامل اسبق شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران، یکی دیگر از مدیران توانمند بومی برکنار، و حسن وفائی از مدیران غیربومی به جای وی عهده‌دار شرکت باقدمت پتروشیمی خارگ در استان بوشهر شد.

 

➖ بهمن بهزادی یکی از مدیران موفق، بادانش و مجرب صنعت پتروشیمی است که گام به گام سطوح صنعت را طی و مدیریت کرده است. وی دانش‌آموخته شیمی در مقطع دکترا، و در کارنامه خود سابقه مدیرعاملی پتروشیمی فن‌آوران، پتروشیمی پلی‌پروپیلن جم و پتروشیمی خارک، و عضویت در هئت مدیره شرکت‌های پتروشیمی فارابی، سبلان، امیرکبیر و چندین مرکز صنعتی دیگر دارد، و از او به عنوان مهندس رکورد در صنعت پتروشیمی یاد می‌شود. 

 

➖ برکناری بهمن بهزادی به عنوان یک مدیر بومی در زمانی که ریاست محترم جمهور به استفاده از نیروهای توانمند بومی تأکید دارد، به نوعی بی‌تدبیری و کج‌سلیقگی‌ مدیران تصمیم‌گیر، در اجرای سیاست‌های دولت می‌توان برشمرد. 

مسئله مهم این است منابع انرژی و نفت و گاز مستقر در استان بوشهر بایستی موظف به اجرای سیاست های دولت انقلابی باشند که متاسفانه برخی هلدینگ ها و هیئت مدیره های منصوب دولت قبل که رنگو بویی از دولت انقلابی ندارند هنوز همان رویه دولت قبل را بدون توجه به فرموده رئیس جمهور مبنی بر تغییر وضع موجود به وضع مطلوب همچنان بر ثبات وضع موجود اصرار دارندکانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
انتصاب

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار