رستمی
    ابفا2
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 19 مرداد 1402 - 17:12

نوای جنوب:رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با بیان اینکه در پنج روز آینده در سایر نقاط کشور جوی نسبتا پایدار برقرار است، ادامه داد: طی پنج روز آینده، در برخی مناطق شمال شرق، شرق، جنوب شرق و بخش‌هایی از مرکز کشور در بعضی ساعات وزش باد شدید و در مناطق مستعد گرد و خاک پیش بینی می‌شود.

نوای جنوب:رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار باران در برخی مناطق کشور طی امروز و فردا و نیز خیزش گرد و خاک در برخی نقاط شرقی و مرکزی کشور طی ۵ روز آینده خبر داد.

صادق ضیاییان، درباره شرایط جوی کشور اظهار کرد: روز‌های پنجشنبه و جمعه در هرمزگان، نیمه جنوبی کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان و جنوب شرق فارس به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رشد ابر، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با بیان اینکه در پنج روز آینده در سایر نقاط کشور جوی نسبتا پایدار برقرار است، ادامه داد: طی پنج روز آینده، در برخی مناطق شمال شرق، شرق، جنوب شرق و بخش‌هایی از مرکز کشور در بعضی ساعات وزش باد شدید و در مناطق مستعد گرد و خاک پیش بینی می‌شود.

وی افزود: این وضعیت در شمال سیستان و بلوچستان، به ویژه منطقه زابل، شدت بیشتری دارد.

به گفته ضیاییان، طی سه روز آینده شرق دریای عمان مواج است.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده نیز اظهار کرد: آسمان تهران فردا جمعه (۲۰ مردادماه) صاف و گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۷ و روز شنبه (۲۱ مرداد) صاف و گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۸ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

ضیائیان در پایان گفت: طی امروز و فردا (۱۹ و ۲۰ مردادماه) اهواز با دمای ۴۹ درجه سانتیگراد گرمترین و اردبیل با دمای ۱۴ درجه سانتیگراد خنک‌ترین مرکز استان کشور است.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
دما

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار