رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 27 خرداد 1401 - 07:27

نوای جنوب:استاندار بوشهر گفت: هزینه شیرین سازی آب بسیار بالا است و با توجه به کمبود آب سدها و همچنین کاهش آب چاه‎ها باید صرفه جویی آب در اولویت جدی هم استانی‌‎ها باشد.

نوای جنوب:به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر، احمد محمدی‌‎زاده روز پنجشنبه در بازدید از پروژه‎‌های آب شیرین‌کن استان بوشهر اظهار کرد: تجهیزات اجرا مابقی پروژه ۳۵ هزارمکعبی اکنون در کشور در حال ساخت است و یا اینکه وارداتی بوده و در مرحله ترخیص از گمرک بوشهر است.

وی بیان کرد: آب شیرین کن ۱۷ هزار مترمکعبی بوشهر نیز ۱۰ هزار مترمکعب آن در هفته گذشته وارد مدار شده و مابقی نیز بزودی به بهره‌‎برداری خواهد رسید.

محمدی زاده ادامه داد: آب شیرین کن یاد شده روند پیشرفت مطلوبی دارد و به دلیل گرفتن آب در ساحل و از عمق کم، پروژه احداث آبگیر در دستور کار قرار دارد که با توجه به کمبود مکان با پیگیری معاون عمرانی مشکل کمبود زمین آن برطرف خواهد شد.

استاندار بوشهر گفت: هزینه شیرین سازی آب بسیار بالا است و با توجه به کمبود آب سدها و همچنین کاهش آب چاه‎ها باید صرفه جویی آب در اولویت جدی هم استانی‌‎ها باشد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
ابفای استان

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار