رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 10 ارديبهشت 1400 - 20:44

نوای جنوب:و تلاش در راه امرار معاش، از پسندیده‌ترین اموری است که در فرهنگ اسلامی و ایرانی بر آن تاکید فراوان شده و پیشینیان و بزرگان ما آن را "جوهره‌ی مرد" و حافظ آبرو و بنیان جامعه دانسته‌اند.
نوای جنوب:
*کار کردن برای کسب روزی حلال بر هر زن و مرد مسلمان واجب است.*
پیامبر اکرم (ص)

کار و تلاش در راه امرار معاش، از پسندیده‌ترین اموری است که در فرهنگ اسلامی و ایرانی بر آن تاکید فراوان شده و پیشینیان و بزرگان ما آن را "جوهره‌ی مرد" و حافظ آبرو و بنیان جامعه دانسته‌اند.
پر واضح است که در هر جامعه‌ای چرخهای تولید، صنعت، سازندگی و آبادانی جامعه به درستی نخواهد چرخید مگر با وجود تلاشگرانی که با همت والای خویش در راه رشد و تعالی جامعه و میهنشان تلاش می‌کنند و بدون تردید قشر شرافتمند کارگر را باید از مهمترین حلقه‌های زنجیره‌ی سازندگی دانست.
روز اول ماه می (همزمان با یازدهم اردیبهشت ماه) در تقویم جهانی به نام روز کارگر نامگذاری شده است؛ این مناسبت مهم، فرصتی است برای تقدیر از جامعه‌ی شریف کارگری که نقش بی‌بدیلی در چرخیدن چرخ عمران و اقتصاد بر عهده دارند.
اینجانب نیز به نوبه‌ی خود این روز بزرگ را به عموم تلاشگران کشورمان در جامعه شرفمند کارگری به خصوص کارگران عزیز و تلاشگر شهرداری برازجان تبریک عرض نموده، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ی عزیزانی که طی یک سال گذشته داغدار فقدان وجود نازنینشان بوده‌ایم، تندرستی و شادکامی همه‌ی عزیزان را از درگاه حضرت حق مسئلت می‌نمایم.

محمدحسن محمدی
شهردار برازجانکانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار