رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 24 آبان 1399 - 14:09
نماینده دشتستان در مجلس:

نوای جنوب:وی با بیان اینکه هدف ما خدمت به مردم است، افزود: فشار اقتصادی زیادی به مردم وارد شده و این وضعیت حاصل تفکری است که حل همه مشکلات را در مذاکره با غرب می‌داند. 

نوای جنوب:نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش نرخ آب‌بها علی رغم کاهش قیمت خرما و افزایش هزینه زندگی منطقی نیست.

دکتر ابراهیم رضایی در جمع اهالی روستای زیارت اظهار داشت: مسئولان شأن و جایگاهی جز خدمت به مردم ندارند و ضمن حمایت از مدیرانی که از مشکلات مردم گره‌گشایی می‌کنند، مقابل مدیرانی که کم‌کاری و اهمال کنند خواهیم ایستاد.

وی با بیان اینکه هدف ما خدمت به مردم است، افزود: فشار اقتصادی زیادی به مردم وارد شده و این وضعیت حاصل تفکری است که حل همه مشکلات را در مذاکره با غرب می‌داند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مسائل و مشکلات کشور راه حل دارد؛ به شرطی که منافع مردم در اولویت مسئولان قرار گیرد و شبانه روزی فعالیت کنند.

وی با با اشاره به مسائل کشاورزان بیان کرد: کانالهای زه‌کشی زیارت نیاز به لایروبی دارد و باید تلاش جدی برای رفع این معضل انجام شود.

رضایی با بیان اینکه افزایش نرخ آب‌بها علی رغم کاهش قیمت خرما و افزایش هزینه زندگی منطقی نیست، تاکید کرد: انتظار و خواسته ما بازگشت آب‌بها به نرخ قبل یا بخشودگی آن به کشاورزان است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس با ابراز نارضایتی از وضعیت خرما به‌ویژه در حوزه تأمین آب و قیمت خرما تصریح کرد: حل مسائل خرما از اولویت‌های امروز دشتستان است.کانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار