رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 09 مهر 1399 - 13:48
برآورد زمانی این پروژه 18 ماهه

نوای جنوب:برآورد زمانی این پروژه 18 ماهه بوده که براین اساس، باید در دیماه سالجاری به بهره برداری برسد، اما در شرایطی که تحقق این زمان بندی محال به نظر می رسد، پروژه نیز متوقف گردیده است و پیمانکار آن کارگاه و تجهیزاتش را جمع آوری کرده است.

نوای جنوب:برآورد زمانی این پروژه 18 ماهه بوده که براین اساس، باید در دیماه سالجاری به بهره برداری برسد، اما در شرایطی که تحقق این زمان بندی محال به نظر می رسد، پروژه نیز متوقف گردیده است و پیمانکار آن کارگاه و تجهیزاتش را جمع آوری کرده است.

اوایل شهریورماه سالجاری بود که معاون عمرانی شهرداری بوشهر در نشست شورای شهر از کمبود منابع اعتباری برای پیشبرد پروژه ها انتقاد کرده و گفته بود: 174 میلیارد تومان برای طرح‌های عمرانی در بودجه امسال شهرداری دیده شده، اما در نیمه اول امسال کمتر از یک میلیارد تومان به پروژه‌های عمرانی تزریق گردیده است.

محمدی ادامه داد: تقاطع غیرهمسطح مطهری به عنوان بزرگترین پروژه شهرداری بوشهر که در دی ماه سالجاری مدت زمان 18 ماهه برای بهره برداری آن خاتمه می‌یابد تنها 30 درصد پیشرفت داشته و طی 6 ماهه گذشته نتوانسته‌ایم پولی به پیمانکار تزریق کنیم و 5 میلیارد تومان از ما مطالبه دارد.

این تقاطع با هدف بهبود ترافیک در این میدان پرتردد، از تیرماه سال گذشته آغاز شد تا پس از تقاطع میدان آزادی، دومین تقاطع غیرهمسطح شهر بوشهر باشد.

حالا با ابهامات پیش آمده در این پروژه، عملا تقاطع مطهری هم به تجربه تقاطع آزادی دچار خواهد شد که اگرچه یکسال بعد از زمان بندی و در شب عید 97 زیر بار ترافیک رفت، اما هنوز به دلیل تکمیل نشدن آن و مطالباتی که دارد، پروژه در مرحله تحویل موقت است.

با وجود تماس های خبرنگار «خلیج فارس» با خورشیدیان سرپرست شهرداری و محمدی معاون عمرانی وی برای پیگیری وضعیت بزرگترین پروژه عمرانی شهرداری، اما آنها از پاسخگویی خودداری کردند.

از طرفی با توجه به اتفاقات پیش آمده در شورای شهر و بازداشت های صورت گرفته، وضعیت این نهاد هم در هاله ای از ابهام قرار دارد و نمی توان امیدی به پیگیری این موضوع داشت.

ضمن اینکه روال خلع ید پیمانکار پروژه و روال اداری برای انتخاب جایگزین وی نیز زمانبر می باشد.

از این رو، انتظار می رود مدیریت استان برای تعیین تکلیف این پروژه اقدام موثری انجام دهد، وگرنه حالا حالاها بلاتکلیفی پروژه در یکی از پرتردترین میادین مرکز استان گریبانگیر شهروندان خواهد بود.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
تقاطع

نظرات کاربران
شهرداری با اعضای شورا سیره ....... تا پولم گیر پیمانکار بیاد
تمام درآمد استان صرف استان فارس و تهران میشود مگه پولی باقی میمونه که خرج بوشهر بشه
خبرفوری : بازارچه ساحلی بندردیلم درآتش سوخت
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار