نوای جنوب
    ازرنگ
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 12 تير 1399 - 10:39

نوای جنوب:این فیلم نمایش یک جنایت کامل محیط‌زیستی است. فرد اسحله بر دوش یک کشتار کامل راه انداخته و ۱۷ خرگوش را برای خواباندن کل شکارچی دیگر، قتل عام کرده است.

نوای جنوب:انتشار کلیپی در فضای مجازی استان بوشهر که درخصوص کشتار ۱۷ خرگوش به خاطر ‌کل‌کل دو شکارچی است، افکار عمومی را آزرده خاطر کرد. این فیلم نمایش یک جنایت کامل محیط‌زیستی است. فرد اسحله بر دوش یک کشتار کامل راه انداخته و ۱۷ خرگوش را برای خواباندن کل شکارچی دیگر، قتل عام کرده است. تصاویری که در شبکه های اجتماعی گفته شده احتمالا برای حوالی گناوه باشد.

مذیرکل محیط زیست استان بوشهر گفت: فیلم منتشر شده از کشتار خرگوش‌های وحشی در استان بوشهر بررسی و متخلفان شناسایی شده‌اند.

فرهاد قلی‌نژاد بیان کرد: پس از انتشار فیلم کشتار خرگوش وحشی در فضای مجازی در ده روز گذشته، اقدامات شناسایی متخلفان با همکاری همیاران محیط زیست انجام شد.

او ادامه داد: چند روز پس از انتشار فیلم، متخلفان که ساکن یکی از روستا‌های شمال استان بوشهر هستند، شناسایی  شدند و هم اکنون پرونده شکایت آنها در مرجع قضایی در حال رسیدگی است.

قلی‌نژاد گفت:هر گونه شکار و صید گونه‌های جانوری نیازمند گرفتن مجوز‌های قانونی از سازمان حفاظت محیط زیست است و در غیر این صورت جرم محسوب می‌شود و برای آن در قانون مجازات تعیین شده است.

او افزود: از عموم مردم، همیاران و دوستداران طبیعت تقاضا داریم در پیشگیری از تخلفات شکار و صید و دستگیری متخلفان محیط بانان و اداره کل حفاظت محیط زیست استان را یاری کنند.

خرگوش وحشی از گونه‌های ارزشمند حیات وحش است که نقش مفیدی را در چرخه طبیعت دارد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
خرگوش

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار