نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 01 اسفند 1398 - 16:05
سرهنگ سوسنی

نوای جنوب:جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف یک فقره قتل و دستگیری قاتل در بخش شبانکاره شهرستان دشتستان خبر داد .

نوای جنوب:


جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف یک فقره قتل و دستگیری قاتل در بخش شبانکاره شهرستان دشتستان خبر داد .

 حیدر سوسنی "در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی کشف جسد فردی مجهول الهویه در مورخه 28 بهمن 98 نزدیکی یک واحد مرغداری از توابع بخش شبانکاره، با توجه به حساسیت موضوع ، سریعا کارآگاهان پلیس آگاهی با هماهنگی و همراهی مسئولان قضایی در محل حادثه حضور یافته و بررسی های میدانی و علمی برای شناسایی جسد و علت فوت وی آغاز شد.

این مقام انتظامی اظهار داشت: در نتیجه بررسی های دقیق میدانی و علمی  مشخص شد که متوفی شخصی 25 ساله و از تبعه افغان بوده که در اثر اصابت ضربات پتک از ناحیه سر به قتل رسیده است.

 جانشین فرمانده انتظامی استان عنوان کرد: با مشخص شدن هویت مقتول و علت قتل ، کارآگاهان پلیس آگاهی تلاش گسترده ای را جهت شناسایی و دستگیری قاتل آغاز کردند.

سرهنگ سوسنی بیان داشت: با اشراف اطلاعاتی کارآگاهان پلیس آگاهی و در نتیجه تجزیه و تحلیل اخبار و اطلاعات واصله، قاتل که از تبعه افغان بوده شناسایی و با طراحی دقیق عملیاتی در تور اطلاعاتی پلیس دشتستان گرفتار شد و هنگامی که از یکی از استان های غربی وارد شهرستان دشتستان شده بود، دستگیر شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان خاطرنشان کرد:  متهم در تحقیقات پلیسی، ضمن اعتراف به ارتکاب قتل اقرار کرد که به دلیل اختلافات شخصی و با ضربات پتک مقتول را به قتل رسانده است که در این راستا پس از تکمیل تحقیقات برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

برچسب ها:
قتل دشتستان

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار