نوای جنوب
    ازرنگ
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 22 دي 1398 - 08:07

نوای جنوب: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با شمالی شدن جریانات جوی، امروز شاهد کاهش محسوس دما در استان بودیم که این کاهش دما تا پایان هفته ادامه خواهد داشت.

نوای جنوب:علیرضا بهادری بیان کرد: سامانه بارشی که اواخر وقت چهارشنبه وارد استان بوشهر شده بود باعث بارش‌هایی در نقاط مختلف استان شد که بیشترین بارش مربوط به مرکز استان بود و شمال استان کمترین بارش‌ها را داشت.

وی افزود: با خروج تدریجی سامانه بارشی از آسمان استان و شمالی شدن جریانات جوی، امروز دمای هوا به‌طور محسوسی کاهش یافت به‌گونه‌ای که دمای جم به ۹ درجه سانتیگراد رسید.

کارشناس هواشناسی استان ادامه داد: طی دو روز آینده دما  به‌ویژه در نقاط مرتفع ۴ تا ۸ درجه کاهش می‌یابد که این کاهش دما تا پایان هفته تداوم خواهد داشت.

وی به کشاورزان و واحد‌های تولیدی دام و طیور هشدار داد با توجه به کاهش قابل ملاحظه دمای هوا، تمهیدات لازم را در این زمینه بیاندیشند.

بهادری با اشاره به افزایش سرعت باد و تلاطم دریا به دریانوردان توصیه کرد مراقب باشند البته گفت: از روز دوشنبه کمی از ارتفاع موج دریا کاسته می‌شود.

وی بیان کرد: روز سه‌شنبه نیز بارش‌هایی بر روی دریا و مناطق ساحلی انتظار داریم که مقدار آن قابل ملاحظه نیست.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
کاهش دما

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار