رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 14 تير 1400 - 19:39

نوای جنوب:مدیریت احمد مددی در باشگاه استقلال صدای هواداران و پیشکسوتان آبی‌ها را درآورده و حتی بعضاً حرف‌های عجیبی علیه او مطرح می‌کنند.

نوای جنوب:مدیریت احمد مددی در باشگاه استقلال صدای هواداران و پیشکسوتان آبی‌ها را درآورده و حتی بعضاً حرف‌های عجیبی علیه او مطرح می‌کنند.امیرحسین صادقی بازیکن سابق استقلال در مصاحبه با خبرگزاری «ایلنا» خطاب به مددی گفت: «من با ناچیزترین پول اگر بخواهم به یک مغازه بروم و جنسی که حتی جنس خراب است را هم بخرم آن را خرج مددی نمی‌کنم! بعد این آقا همچنان در باشگاه ایستاده است من آدم به اندازه ایشان ناکارآمد دیده‌ام. شما اگر حداقل فضای مجازی را یک نگاه کنید، می‌بینید که چندین میلیون نفر مخالف حضور شما هستند. آن روز گفتم که آقای فتحی تیر دروازه استقلال هم شما را نمی‌خواهد، الان می‌گویم که آقای مددی هیچکس شما را نمی‌خواهد. مگر می‌شود به یک شخص فحاشی شود و ناسزا هم بشنود اما همچنان به کارش ادامه بدهد؟»

صادقی در ادامه صحبت‌هایش عدد مدیرعامل استقلال بیان کرد: «من در تیم محلات هم به این آقا سمت نمی‌دهم، مانده‌ام که چطور ایشان را در باشگاه بزرگی مثل استقلال بکار گرفته‌اند. مانده‌ام ایشان چطور اصلا جرات دارند که هنوز تصمیم گیری می‌کند؛ اصلا آقای مهران پور با کدام رزومه مدیر آکادمی شده‌اند؟ اصلا معیار انتخابات چیست؟ دلیل این انتخاب چیست؟ ایشان مربی من بوده‌اند و با هم بودیم ولی باید مشخص شود که انتخابات روی چه تصمیمی بوده. آقای مددی شما به درد هیچ چیزی نمی‌خورید! شما اصلا می‌دانید که آکادمی باشگاه یعنی چه؟ من واقعا خسته شده‌ام از بس چنین اتفاقاتی را می‌بینیم. چرا باید وضعیت اینطور باشد؟»کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
استقلال

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار