رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 14 دي 1399 - 15:43

نوای جنوب:وکیل برانکو ایوانکوویچ توضیحاتی را درباره شکایت جدید این مربی علیه پرسپولیس و دستیارانش ارائه کرد.

نوای جنوب:

 ابراهیم شکوری معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه پرسپولیس روز گذشته (شنبه) در نشست خبری خود مدعی شد برانکو و دستیارانش شکایت جدیدی را علیه باشگاه پرسپولیس مطرح کرده‌اند. شکوری در این باره گفت: «دستیاران برانکو یک مبلغی را از باشگاه طلب کردند بابت سود مبلغی که قبلاً طلب داشتند و پرونده در فیفا باز است. ما منتظر هستیم که چه تصمیمی گرفته می‌شود. این پرونده‌هایی است که از قبل وجود داشته و تعهدی است که برعهده باشگاه است و ما باید به‌عنوان مدیریت باشگاه این مسائل را حل کنیم. درخواست دستیاران برانکو موضوعی جدید است و اینکه آنها بتوانند از فیفا رأی بگیرند یا نه، بستگی به دادگاه‌های بین‌المللی و کمیته انضباطی فیفا دارد و ما دفاعیه‌های خود را فرستادیم و امیدواریم زودتر نتیجه بگیریم».

در همین زمینه دارو بوشیچ وکیل برانکو ایوانکوویچ و دستیاران او اظهار اشت: بله، من به طور رسمی پرونده‌ای در فیفا بابت سه دستیار برانکو باز کردم و روند رسیدگی به این پرونده در جریان است. ما در این پرونده مدعی شده‌ایم که باشگاه پرسپولیس باید پرداخت مالیات و پاداش صعود تیم به لیگ قهرمانان آسیا را به دستیاران برانکو بپردازد، چیزی که حق آنها بر اساس مفاد قراردادشان با این باشگاه بوده است.

وی ادامه داد: به زودی هم پرونده‌ای برای برانکو علیه پرسپولیس در فیفا بازخواهیم کرد که مربوط به پرداخت مالیات می‌شود، اما برانکو ادعای مشابه دستیارانش در زمینه دریافت پاداش صعود به لیگ قهرمانان آسیا ندارد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
برانکو

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار