نوای جنوب
    ازرنگ
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 26 آذر 1398 - 11:57

نوای جنوب:مدیر مرکز مدیریت راه‌های استان فارس گفت: تردد در تمامی محورهای مواصلاتی استان فارس برقرار است.

نوای جنوب:

 احمدی مدیر مرکز مدیریت راه‌های استان فارس، بابیان اینکه تمامی محورهای مواصلاتی استان فارس باز و تردد در آن‌ها جریان دارد، اظهار داشت: در برخی محورهای کوهستانی بارش برف و کاهش دید افقی وجود دارد لذا همراه داشتن زنجیر چرخ برای رانندگان الزامی است.
او افزود: با توجه به انتشار خبر انسداد در محور فیروزآباد - جم به لامرد و مهر به استحضار می رساند باتوجه به استعلام های به‌ عمل آمده از مدیرکل  راه وشهرسازی لارستان و معاون راهداری اداره کل راه و شهرسازی لارستان هیچ گونه انسدای در محورهای مذکور وجود ندارد.
احمدی همچنین با بیان اینکه هیچگونه محدودیت و ممنوعیت ترافیکی در هیچکدام از محورهای این اداره کل وجود ندارد، ادامه داد: مه گرفتگی در محور جدید کازرون و گردنه بالنگستان منتهی به شهرستان لامرد وجود دارد.
 مدیر مرکز مدیریت راه‌های استان فارس  گفت: همچنین در محور سپیدان -شول ، اقلید- امامزاده اسمائیل- سده ، خسروشیرین بارش برف و بارش تگرگ در محور سپیدان به اقلید گزارش ده است.
او بابیان اینکه رانندگان بهتر است قبل از حرکت، جاده‌ها و شرایط آب و هوایی را موردبررسی قرار دهند، ابراز داشت: رعایت فاصله طولی، پرهیز از رانندگی با سرعت‌بالا و همچنین داشتن خواب و استراحت کافی از مواردی است که می‌تواند در سفر ایمن به مسافران کمک کند.
 مدیر مرکز مدیریت راه‌های استان فارس اضافه کرد: توصیه می‌شود رانندگان قبل از سفر خودروی خود را به تجهیزات زمستانه مجهز و از همراه داشتن سوخت، غذا و آب و لباس گرم اطمینان حاصل کنند تا به‌محض بروز بحران تا رسیدن نیرو‌های امدادی از امکانات حداقلی بهره‌مند باشند.


کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
فارس

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار