نوای جنوب
    ازرنگ
    نگین جنوب
جستجو:

نوای جنوب:مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: تلاش می‌کنیم تا شاکله و استخوان بندی تیم استقلال را بر خلاف سنوات گذشته، حفظ کرده تا در اولین قدم ثبات را به تیم بازگردانیم.

ارسال شده حدود 14 ساعت پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب: پاشازاده یک فصل رؤیایی را با شاهین بوشهر در لیگ دسته دوم داشت و این تیم را با اقتدار و با بهترین عملکرد راهی لیگ دسته اول کرد. حالا او این‌بار نقش ناجی شاهین را در شرایط سختی برعهده گرفته...

ارسال شده حدود 4 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:چندی قبل در خصوص ابعاد شگفت انگیز و غیرمتعارف قرارداد باشگاه پرسپولیس با کارگزار مالی آن یعنی شرکت آتیه داده پرداز مطالب و مستنداتی منتشر شد که در این گزارش ها به استاندارد نبودن قرارداد و بندهایی که صلاح و مصلحت پرسپولیس در آن لحاظ نشده،

ارسال شده حدود 7 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:سرمربی شاهین بوشهر گفت: تیم ما اکنون هم بدون شانس نیست اما انگار یکسری افراد دوست ندارند شاهین در لیگ برتر بماند و شاید منافع‌شان در لیگ یک است.

ارسال شده حدود 8 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:

ارسال شده حدود 9 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:دیدار تیم های استقلال و سپاهان با برتری شاگردان فرهاد مجیدی به پایان رسید.

ارسال شده حدود 10 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:نوای جنوب:از سالها پیش جوانان و نوجوانان بردخونی در قالب تیم ورزشی سهند در فضایی آرام و بدور از هیاهو به ورزش مشغول شدند و با هزینه شخصی زمینی را در قسمت شمالی بردخون آماده استفاده کردند.

ارسال شده حدود 11 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (2)

نوای جنوب::به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، براین اساس به اطلاع می رساند شایان مصلح، بازیکن تیم سپاهان جهت ادای پاره‌ای از توضیحات به کمیته اخلاق فدراسیون احضار شد.

ارسال شده حدود 12 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:تیم‌های فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و پارس جنوبی جم نمایندگان استان در لیگ برتر برای بقا در چهار فینال سرنوشت ساز به جنگ رقبای تا دندان مسلح خود خواهند رفت که کاری بسا سخت و طاقت فرسا را تجربه خواهند کرد.

ارسال شده حدود 13 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:: استوری مهدی قائدی بازیکن بوشهری استقلال با همسرش بعد از پیروزی دیشب مقابل پارس جنوبی جم

ارسال شده حدود 14 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:تیم فوتبال استقلال که در هفته های اخیر نوسان زیادی در کسب نتیجه داشته است، در یکی از بازیهای خوب و هوشمندانه خود برابر پارس جنوبی به برتری رسید و به جهش چند پله ای در جدول داشت...

ارسال شده حدود 15 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:جایگزین کیمیا علیزاده در کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک مشخص شد.

ارسال شده حدود 16 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:محمد دانشگر بدون اینکه اهمیتی برای شرایط حساس استقلال و اخراجش از اردوی این تیم قائل باشد، مشغول خوشگذرانی با دوستانش و پاساژ گردی است.

ارسال شده حدود 21 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:پیشکسوت فوتبال بوشهر می‌گوید شاهین اکنون هم سقوط کرده اما امیدوارم این اتفاق نیفتد. فقط معجزه می‌تواند به این تیم کمک کند.

ارسال شده حدود 22 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب: استاد_جلال_دیری اصالتا  دیری است و سالهاست که در مسابقات مختلف برای خود و شهرستان#دیر کسب افتخار نموده است و رییس هیئت ووشو شهرستان دیّر می باشد

ارسال شده حدود 23 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)
صفحات: 1 | 2 | 3 | ... | 12 | 13 | 14

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار