درمان
    رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
جستجو:

نوای جنوب:دبیر کل فدراسیون فوتبال هند با اشاره به شکایت این فدراسیون از باشگاه پرسپولیس به AFC، گفت: مطلب پرسپولیس تحقیرآمیز بود و حیثیت مردم هند را خدشه دار کرد.

ارسال شده حدود 16 ساعت پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:تیم فوتبال استقلال در نخستین دیدار خود در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا برابر تیم الاهلی عربستان به یک برد پرگل دست پیدا کرد تا شروع طوفانی در این دوره از مسابقات داشته باشد.

ارسال شده حدود 16 ساعت پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:طی روزهای اخیر انتقادات زیادی در خصوص همراهان استقلال در سفر این تیم به عربستان مطرح شده است که این باشگاه با انتشار بیانیه تندی نسبت

ارسال شده حدود 3 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب: از این رو سازمان لیگ با برگزاری مسابقه جام حذفی پرسپولیس و شاهین بندر عامری در ورزشگاه اهرم موافقت نمی کند. قرار است این بازی 8 اردیبهشت در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر برگزار شود.

ارسال شده حدود 7 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (3)

نوای جنوب:روزهای درخشان فوتبال تنگستان با قهرمانی تیم موفق کارگر بنه گز در لیگ برتر جوانان استان به اوج رسید.

ارسال شده حدود 9 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:ادرایش گفت تیم جوانان میداف کنگان نماینده این شهرستان در فوتبال استان از کمترین حمایتی در طول مسابقات برخوردار بوده است

ارسال شده حدود 9 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب: بندرعامری ها در صورتی که بتوانند از سد پرسپولیس عبور کنند موفق می شوند خود را در جمع 8 تیم نهایی جام حذفی قرار دهند.

ارسال شده حدود 10 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:

ارسال شده حدود 15 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال هند دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا در جزیره گوای هند بدون حضور تماشاگر برگزار می شود.

ارسال شده حدود 15 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:تیم استقلال بعد از آنکه روز 14 فروردین ماه در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر به مصاف پیکان برود، باید در روز 19 فروردین در ابادان با تیم صنعت نفت مسابقه بدهد و سپس راهی عربستان شود تا در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند.

ارسال شده حدود 15 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:این بازیکن بعد از بازی ماشین سازی و در هنگام بازگشت استقلال به تهران احساس تب و لرز داشت و احتمال اینکه او‌ این ویروس را به دیگران منتقل کرده باشد بسیار زیاد است.

ارسال شده حدود 22 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:علی نظری جویباری در جدیدترین پست اینستاگرامی خود حسابی از خجالت وزیر ورزش و حمایت های او از پرسپولیس درآمد.

ارسال شده حدود 25 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: ما کمبود بازیکن نداریم که به خاطر عدم جذب قاسمی‌نژاد به مشکل بخوریم، این تیم آماده قهرمانی است.

ارسال شده حدود 26 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:به مناسبت چهلمین روز درگذشت مهرداد میناوند و علی انصاریان تیم فوتبال منتخب سرخابی‌ها و رسانه ورزش ظهر یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ در ورزشگاه درفشی فر به مصاف یگدیگر رفتند.

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:پیشکسوت باشگاه استقلال با بیان اینکه دو برد می‌تواند بازیکنان را دچار غرور کند، گفت: مجیدی باید بازیکنانش را از لحاظ روحی و روانی آماده دیدار برابر ماشین‌سازی کند.

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)
صفحات: 1 | 2 | 3 | ... | 23 | 24 | 25

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار