جستجو:

نوای جنوب:جلال دیر مربی باسابقه ورزشهای رزمی شهرستان دیر و جنوب استان به عنوان عضو هیئت رئیسه سبک سیولوم پاپ هوپ گار کشور منصوب شد

ارسال شده حدود 2 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:جابجایی بازیکن بین تیم‌های استقلال به پرسپولیس از اتفاقات مهم در فوتبال ایران محسوب می‌شود که در بسیاری موارد این انتقال ‌ها با جنجال همراه شده و برخی موارد هم کاملا آرام بوده است.

ارسال شده حدود 3 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:باشگاه استقلال تهران طی بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد بر اساس ادعای مطرح شده از سوی باشگاه تراکتور تبریز با پیگیری از طریق مراجع قانونی به دنبال احقاق حق خود خواهد بود.

ارسال شده حدود 3 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:انتخاب "فراز کمالوند" برای مربیگری تیم شاهین شهرداری بوشهر مدافعان و منتقدانی در میان فوتبال دوستان و هواداران این تیم دارد.

ارسال شده حدود 4 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب: سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: ۳ مربی بوشهری در کادر فنی تیم شاهین شهرداری بوشهر قرار می‌گیرد و کمبودها خارج از استان و از میان افراد غیربومی تامین می‌شود.

ارسال شده حدود 5 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:

ارسال شده حدود 6 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:

ارسال شده حدود 6 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:

ارسال شده حدود 6 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:پرویز عبدی‌پور دبیر سابق هیات فوتبال در زمان ریاست محمد نجفی با ارسال نامه‌ای مدعی شده است که تشکیلات حال حاضر هیات فوتبال استان غیر قانونی است و خواهان برخورد از سوی نهادهای ذیربط می‌باشد.

ارسال شده حدود 7 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:دو بازیکن تیم فوتبال استقلال مشکوک به کرونا هستند و به همین دلیل وارد قرنطینه شدند.

ارسال شده حدود 12 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:مهدی قایدی ۲۱ سال سن دارد و به خوبی توانسته توانایی‌های خود را نشان دهد. او در بدو ورود به استقلال نیمکت نشین بود. بعد از دو فصل همه تصور می‌کردند باید این باشگاه را ترک کند

ارسال شده حدود 12 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:رسانه‌های اسپانیایی گزارش دادند بازیکنان تیم اول بارسلونا با ارسال یک بوروفکس به دفتر ریاست باشگاه با کاهش دستمزدهایشان مخالفت کرده اند.

ارسال شده حدود 13 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:باشگاه پرسپولیس به هافبک عراقی جدایی طلب خود اعلام کرده با نظر کادرفنی تنها قادر به صدور رضایتنامه او در نیم فصل خواهند بود.

ارسال شده حدود 13 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:در دنیای کنونی چنان دسترسی گسترده ای به فوتبال وجود دارد که  این ورزش بازیکنانی را از سراسر جهان به خود می بیند که فوتبال را به عنوان حرفه خودشان انتخاب می کنند. در حال حاضر آسیا به یکی از پردرآمدترین بازیهای جهان فوتبال تبدیل شده و بازیکنانی از این قاره هستند که به چهره های مطرح فوتبال سطح اول جهان تبدیل شده اند. سایت "90min" نگاهی به پنج بازیکن ارزشمند قاره آسیا در فوتبال جهان کرده است که به این بازیکنان به این شرح هستند:

ارسال شده حدود 16 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)

نوای جنوب:مذاکرات باشگاه استقلال با علی کریمی ادامه دارد و امکان این که این بازیکن بار دیگر با آبی‌ها توافق کند قوت گرفته است.

ارسال شده حدود 17 روز پيش در اخبار ورزشی - نظر (0)
صفحات: 1 | 2 | 3 | ... | 16 | 17 | 18