نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 12 خرداد 1403 - 15:49
در جلسه کمیسیون کارگری استان بوشهر

نوای جنوب: اکبر پورات در جلسه کمیسیون کارگری استان بوشهر در شهرستان کنگان با تاکید بر ضرورت بروزرسانی مطالبات کارگری اظهار داشت: هم افزایی بین مسئولین دستگاه های اجرایی مرتبط و صنایع مستقر در استان جهت استیفای حقوق کارگران از اولویت های اساسی ما در استان بوشهر است.

 

نوای جنوب:، اکبر پورات در جلسه کمیسیون کارگری استان بوشهر در شهرستان کنگان با تاکید بر ضرورت بروزرسانی مطالبات کارگری اظهار داشت: هم افزایی بین مسئولین دستگاه های اجرایی مرتبط و صنایع مستقر در استان جهت استیفای حقوق کارگران از اولویت های اساسی ما در استان بوشهر است.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه جلسات کمیسیون کارگری به صورت مستمر در شهرستان ها برگزار می شود تصریح کرد: استفاده از تمام ظرفیت ها برای معرفی فرصت های شغلی به جوانان جویای کار و عمق بخشی همراه با تمرکز بر اجرا و طرح ریزی آموزش های مورد نیاز صنعت در فنی حرفه ای استان در حال اجرا است.

 

وی افزود: نظارت ویژه بر روند آموزش و جذب نیروهای آموزش دیده بومی در صنایع با دقت رصد و پیگیری می شود.

 

پورات عنوان کرد: همچنین کارگروه تخصصی در راستای رصد و پیگیری بر اجرای مصوبات کمیسیون و نظارت ویژه بر کمپ های کارگری تشکیل شده است.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: در همین راستا ابلاغیه و دستورالعمل های ارسالی به صنایع مستقر در استان برای پیگیری، نظارت و اجرای آن ها در سطوح مختلف را به صورت ویژه دنبال خواهیم کرد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
پورات

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار