کد خبر: 22611 ، سرويس: اخبار ورزشی
تاريخ انتشار: 02 فروردين 1400 - 19:11
حمله تند و ویرانگر معاون سابق استقلال به وزارت ورزش و پرسپولیس

نوای جنوب:علی نظری جویباری در جدیدترین پست اینستاگرامی خود حسابی از خجالت وزیر ورزش و حمایت های او از پرسپولیس درآمد.

نوای جنوب:

 

تفاوت هيت مديره سرخابي ها
از زمين تا آسمان…
.
ملال آور و مايه تاسف! هيات مديره اى كم خاصيت و كم ظرفيت كه تبلور آنها در مديريت شخصى است كه فقط نام يك مدير عامل بي يال و كوپال را با خود يدك ميكشد. حضراتى بى اثر و تنها در خدمت تكليف و انجام دستورات ملوكانه پرافتخارترين، متعصب ترين و عزيزترين عنصر تاريخ تيم حكومتى (پرسپوليس) يعنى وزير ورزش جناب مسعود سلطانى فر!
حال مقايسه كنيد عملكرد اين كم خردان را با همتايان خود در تيم حكومتى ! داستان نقل و انتقالات نيم فصل تنها مشتى از خروار اين چند ساله بود ! چگونه هر شخص يا مهره اى در اين سالها در هيات مديره تيم حكومتى و مديريت عامل اين تيم حضور داشته كمترين حاشيه و حداكثر ظرفيت ها را خرج كرده است مانند جذب مهرهاي گران قيمت همانند فرجي،ترابي،شهريار مغانلو و حال قياس كنيد در مقابل جذب بازيكنان آزاد همانند ارمان رمضانى و سعيد مهري را !
براى تيم حكومت تهيه ميليارد ها تومان از طرف هيات مديره جزء وظيفه اصلي شان است ولي تهيه سه ميليارد تومان پول در عرض ٢٣ روز از عهده هيچ يك از سه عضو و مشاور هيات مديره استقلال بابت جذب امين قاسمي نژاد بر نيامد ، فقط نظاره كردند و در فضاي مجازي با پست و استوري به ريش ما خنديدند .
هر دو گروه هيات مديره منتخب سلطاني فر و علينژاد هستند ولي در هزينه كردن يكي ايكس لارج و ديگري اسمال هم نيست ! وقتي در ظاهر به اسامى اقتصادي سرخابي ها نگاه مي كنيم صدرزاده از پرسپوليس ميليارد ها تومان در فصل نقل انتقالات به تيمش كمك مي كند و سه عضو ارشد اقتصادي استقلال ( خليل زاده، عبديان و نامدارى) اگر هم كمكى كنند در حد معمولي و قرض! سپس با بهره نجومي پس مي گيرند ..(البته بي نهايت سپاسگزاريم از جناب آقاي دكتر ميري مديرعامل محترم شركت هاي وب كه نهايت همكاري را با باشگاه استقلال داشتند)
سوء نيت شفاف وزير و معاونش در چيدن نفرات اينجا نمايان مي شود ! آقايان اقتصادي كه عضو هيات مديره باشگاه بزرگ استقلال شديد بفرماييد در سال ٩٩ براي باشگاه بزرگ استقلال چقدر در آمدزايي كرديد؟! نه اينكه قرض داديد و كلي بر بدهي باشگاه اضافه كرديد! اگر اعضاي هيات مديره تيم حكومتى هم مثل شما براي ديده شدن در فضاي مجازي گوي سبقت را از هم بروبايند حق با شماست ولي در كل نماد باشگاه سرخ پوش و به عبارتى باشگاهى كه از تمامى نهادها، فدراسيون ها و اركانهاى ورزش كشور براى وزارت ورزش بيشتر اهميت دارد حالا عيان شده است

لينک خبر:
http://www.navajonob.ir/fa/posts/22611